X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Prohlídky měst na čerstvém vzduchu v Jižním Tyrolsku

Ze statku Roter Hahn mužete poznávat i mesta

Návšteva mesta Bolzano
Nikde si po dukladné prohlídce mesta neodpocinete lépe než v zelených koutech mest Bolzano, Merano, Brixen, Bruneck, Sterzing, Klausen nebo Glurns. Zatímco behem dnes poznáváte mesto, ceká na vás vecerní pobyt v prírode mezi vinicemi, ovocnými sady nebo na dosah horských vrcholu. Navíc se mužete tešit na srdecnou pohostinnost, nefalšované tradice, produkty ze statku a casto také na panoramatický pohled na Bolzano, Merano ci Brixen.

Mnohé statky se nacházejí jen nekolik kilometru od mestského centra. Prázdninoví hosté tak mohou navštevovat muzea, kulturní památky nebo se vydat na nákupy. A nemusí prijít ani o hlavní jihotyrolské výhody: jedinecnou prírodu, stovky let starou kulturní krajinu a selské tradice.
Hned dve výhody prináší také vydatná snídane s cerstvými vejci, domácím chlebem, marmeládou z vlastní produkce, cerstvou štávou a špekem z udírny: selka nejenže servíruje své produkty ze statku s velkou láskou, ale ješte své hosty stihne pri tom zahrnovat zajímavým tipy, kde si dát ve meste nejlepší cappuccino nebo kde prodávají nejhezcí italskou módu . Vecer si hosté užívají klid statku nedaleko mesta, který obklopují vinohrady, jablecné sady nebo louky, nechybí ani dobrý výhled na šarmantní mesta.

Ubytování na statku v blízkosti mest Merano, Bolzano, Brixen, Bruneck, Sterzing, Klausen a Glurns.