X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
WEB
Back Home

Afingsbruckhof

Kvalitní produkty ze statku im Sarntal

Rodina Robert Thurner
Sarnthein, Niederwangen 2a
39058 Sarntal
Sarntal
Produkty:
Ovocný sirup, Ovocné marmelády, Omáčky a zavařeniny

Výkladní skrín s našimi produkty

Ovocný sirup

Sirupy (ostružinový, bezový, červený rybíz, červený angrešt, meduňkový, mátový) po 0,5 l

Omáčky a zavařeniny

Nakládaná zelenina (okurky, feferonky, červená řepa, grilovaná cuketa, cibulky) po 180 g, 240 g; zeleninové antipasti, kyselé zelí, pesto z medvědího česneku, kopřivové pesto, pomazánka ze slunečnice topinambur po 100 g, 120 g

Ovocné marmelády

Ovocné marmelády (borůvková, ostružinová, bílý a červený rybíz, josta, angreštová, brusinková); pomazánka z kaštanů po 210 g

Popis statku

Statek Afingsbruckhof leží v nadmořské výšce 600 metrů v nejjižnější části obce Sarntal. Díky své středomořské a chráněné poloze se tu daří nejrůznějšímu ovoci, zelenině i raritním plodinám, z nichž vznikají chutné marmelády, sirupy, nakládaná zelenina, omáčky a pesta. Při tom je kladen velký důraz na přirozené a udržitelné pěstitelské metody.

Příjezd

Ze směru od Bolzana odbočte doprava před tunelem u obce Halbweg na starou silnici údolím Sarntal (sledujte značení). Po 400 metrech uvidíte na pravé straně vjezd do statku. Zaparkujte prosím u silnice.

Poptávka

Vaše sdělení*
Vyberte odpověď jazyk*
Oslovení
*  
Jméno*
Příjmení*
Ulice
PSČ
Město
Země*
E-Mail*
Telefon
* Povinná pole
poslat