X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Fronthof

Selský šenk v Völs am Schlern 

Fronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Fronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Fronthof
Rodina Kompatscher
Oberaicha 5
39050 Völs am SchlernVöls am Schlern
tel. +39 0471 601091
info@fronthof.com www.fronthof.com
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od března do května v neděli v poledne, v červenci a srpnu ve středu a čtvrtek večer, v září od středy do soboty v poledne a ve středu a ve čtvrtek také večer, v říjnu a listopadu od středy do neděle v poledne a večer. V pondělí a úterý vždy zavřeno. Doporučují se objednávky předem.
Prodej na statku: Špek a klobásky Kaminwurzen.
Popis statku
Statku Fronthof ležícímu ve Völser Aicha, který byl poprvé zmíněn už v roce 1379, zůstalo dodnes něco zvláštního. Největší dochované selské stavení v Jižním Tyrolsku bylo zbudováno z kamenných kvádrů přímo v prudkém svahu a dohlédnete odtud daleko za kotlinu Bolzana. Užijte si kulturně-historickou atmosféru tohoto místa a pochutnejte si ve zdejší útulné světnici, než vyrazíte po stezce „Oachner Höfeweg“.
Jídlo a pití
Špek, klobásky „Kaminwurzen“, špekové knedlíky, taštičky Schlutzer. Na podzim pečená žebra, zabíjačkové prkénko, jelita, kaštany, sladké „Kloatzenkrapfen“. Na jaře a v létě nudle „Schupfnudel“, tvarohové knedlíky, taštičky se sezonní náplní, pokrmy z vlastního hovězího a vepřového, chřestová jídla. Šťávy: jablečná, malinová, bezová a mátová.
Naše vína
Der Weißburgunder ‘15 má typické aroma peckovitého ovoce. Sylvaner ´15 zaujme živou kyselinkou a pěknou délkou. Kerner ´15 ukazuje voňavé tóny po marakuji a broskvích. Velkou kvalitu má také Blauburgunder ´14. Zweigelt ´14 má aroma po třešních amarena a borůvkách.
Autem
Z Blumau jeďte směrem na Tiers. Z hlavní silnice odbočte do Völser Aicha a asi po 200 metrech před kostelem odbočte doprava. Po 300 metrech budete u šenku.
Pěšky
Stezka Oachner Höfeweg vede od hradu Prösels i z obce St. Katharina ke statku Fronthof (asi 1,5 hodiny).
Nákres příjezdu pro vás na cestu