X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Völs am Schlern
Fronthof

Fronthof

Selský šenk v Völs am Schlern 

Fronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Fronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Fronthof
Rodina Kompatscher
Oberaicha 5
39050 Völs am SchlernVöls am Schlern
tel. +39 0471 601091
info@fronthof.com www.fronthof.com
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od března do května v neděli v poledne, v červenci a srpnu ve středu a čtvrtek večer, v září od středy do soboty v poledne a ve středu a ve čtvrtek také večer, v říjnu a listopadu od středy do neděle v poledne a večer. V pondělí a úterý vždy zavřeno. Doporučují se objednávky předem.
Prodej na statku: Špek a klobásky Kaminwurzen.
Popis statku
Statku Fronthof ležícímu ve Völser Aicha, který byl poprvé zmíněn už v roce 1379, zůstalo dodnes něco zvláštního. Největší dochované selské stavení v Jižním Tyrolsku bylo zbudováno z kamenných kvádrů přímo v prudkém svahu a dohlédnete odtud daleko za kotlinu Bolzana. Užijte si kulturně-historickou atmosféru tohoto místa a pochutnejte si ve zdejší útulné světnici, než vyrazíte po stezce „Oachner Höfeweg“.
Jídlo a pití
Špek, klobásky „Kaminwurzen“, špekové knedlíky, taštičky Schlutzer. Na podzim pečená žebra, zabíjačkové prkénko, jelita, kaštany, sladké „Kloatzenkrapfen“. Na jaře a v létě nudle „Schupfnudel“, tvarohové knedlíky, taštičky se sezonní náplní, pokrmy z vlastního hovězího a vepřového, chřestová jídla. Šťávy: jablečná, malinová, bezová a mátová.
Naše vína
Der Weißburgunder ‘15 má typické aroma peckovitého ovoce. Sylvaner ´15 zaujme živou kyselinkou a pěknou délkou. Kerner ´15 ukazuje voňavé tóny po marakuji a broskvích. Velkou kvalitu má také Blauburgunder ´14. Zweigelt ´14 má aroma po třešních amarena a borůvkách.
Autem
Z Blumau jeďte směrem na Tiers. Z hlavní silnice odbočte do Völser Aicha a asi po 200 metrech před kostelem odbočte doprava. Po 300 metrech budete u šenku.
Pěšky
Stezka Oachner Höfeweg vede od hradu Prösels i z obce St. Katharina ke statku Fronthof (asi 1,5 hodiny).
Nákres příjezdu pro vás na cestu