X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Völs am Schlern
Fronthof

Fronthof

Selský šenk v Völs am Schlern 

Fronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Fronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - DolomitenFronthof - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Fronthof
Rodina Kompatscher
Oberaicha 5
39050 Völs am SchlernVöls am Schlern
tel. +39 0471 601091
info@fronthof.com www.fronthof.com
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Od jara do podzimu otevřeno: od března do května v neděli v poledne, v červenci a srpnu ve středu večer, v září od středy do soboty v poledne a ve středu také večer, v říjnu a listopadu od středy do neděle v poledne a večer. V pondělí a úterý vždy zavřeno. V červnu zavřeno. Doporučují se objednávky předem.
Prodej na statku: Špek a klobásky Kaminwurzen.
Popis statku
Statku Fronthof ležícímu ve Völser Aicha, který byl poprvé zmíněn už v roce 1379, zůstalo něco zvláštního. Z největšího dochovaného selského stavení v Jižním Tyrolsku, které bylo zbudováno z kamenných kvádrů, sahá výhled daleko za kotlinu Bolzana. Kdo si užije kulturně-historickou atmosféru a pochutná si v útulné světnici, může se poté toulat po okolních lesích a loukách na stezce „Oachner Höfeweg“.
Jídlo a pití
Špek, klobásky „Kaminwurzen“, špekové knedlíky, taštičky Schlutzer. Na podzim pečená žebra, zabíjačkové prkénko, jelita, kaštany, sladké „Kloatzenkrapfen“. Na jaře a v létě celozrnné taštičky, speciality z vlastního hovězího a vepřového, chřest, zelenina z vlastní zahrady. Šťávy: jablečná, malinová, bezová a mátová.
Naše vína
Sylvaner ´13 svou vůní připomíná jablka, hrušky a banány. Kerner ´14 má typické exotické tóny vůně, především připomíná mango, marakuje a ananas. Blauburgunder ´13 má čistou vůni s typickým nádechem švestek. Zweigelt ´13 je plný a živě čerstvý díky kyselinkám.
Autem
Z Blumau jeďte směrem na Tiers. Z hlavní silnice odbočte do Völser Aicha a asi po 200 metrech před kostelem odbočte doprava. Po 300 metrech budete u šenku.
Pěšky
Stezka Oachner Höfeweg vede od hradu Prösels i z obce St. Katharina ke statku Fronthof (asi 1,5 hodiny).
Nákres příjezdu pro vás na cestu