X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Vahrn
Hubenbauer

Hubenbauer

Selský šenk v Vahrn 

Hubenbauer - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalHubenbauer - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalHubenbauer - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalHubenbauer - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalHubenbauer - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalHubenbauer - Vahrn - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Hubenbauer - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalHubenbauer - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalHubenbauer - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalHubenbauer - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalHubenbauer - Vahrn - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Hubenbauer
Rodina Stolz
Schattengasse 12
39040 VahrnVahrn
tel. +39 0472 830051
info@hubenbauer.com www.hubenbauer.com
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Od Kassiánovy neděle (15. dubna) do konce srpna otevřeno v pátek od 16 hodin, v sobotu a v neděli od 12 hodin. Od půlky září do začátku prosince, od pondělí do pátku od 18 hodin - v poledne objednávky předem nutné. O víkendech otevřeno už od 12 hodin. Ve středu zavřeno. Doporučují se rezervace.
Popis statku
Památkově chráněné sídlo "Hubenbauer" je poprvé zmiňováno v roce 1197. Rodina Stolz jej v roce 2002 zrenovovala s velkým citem k historickým odkazům a s láskou k detailům. Ve starém sklepě budete zahrnování pochutinami. Jako zvláštnost nabízí statek vlastními silami vařené pivo.
Jídlo a pití
Speciality z domácího uzeného, šedý sýr, domácí chléb, pět druhů knedlíků, kyselé polévky, taštičky Schlutzer, taštičky, restované Bauerngröstl, noková trojice, opečené klobásy, v úterý taštičky Tirtlen. Na jaře a v létě tatarák z hovězího, v pátek Tirtlen. Piva: světlé, sklepní pivo a pšeničný weissbier. Šťávy: jablečná, malinová a rybízová.
Naše vína
Kerner ‘16 má typickou decentní vůni a připomíná meruňky. V ústech vykazuje dobrou vyváženost mezi kyselinkou a svým tělem. Zweigelt ‘16 je velmi vydařený. Voní po třešních. V ústech je příjemně plný s citelnými tříslovinami a jasnou kyselinkou.
Autem
Z dálničního sjezdu směr Vahrn. V obci Vahrn se statek Hubenbauer nachází v centru, vedle kostela.
Pěšky
Statek Hubenbauer leží přímo u Kaštanové stezky ve Vahrnu. Z Brixenu je možné ke statku dojít po stezce číslo 2 (1 hodinu) nebo z Tilsu po stezce 20 (1,5 h).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Hubenbauer ve Vahrnu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player