X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Vahrn
Griesserhof

Griesserhof

Selský šenk v Vahrn 

Griesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Griesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalGriesserhof - Vahrn - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Griesserhof
Rodina Paul Huber
Griessweg 5
39040 VahrnVahrn
tel. +39 0472 834805
Mobil +39 339 6691485
griesserhof@brennercom.net www.griesserhof.it
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Od 17. září do 1. listopadu každý den otevřeno od 12 hodin. Od 2. listopadu do 26. února v úterý zavřeno. Doporučují se objednávky předem.
Prodej na statku: víno.
Vaše sdělení
*
Vyberte odpověď jazyk
*
Oslovení
*
Jméno
*
Příjmení
*
Ulice
 
PSČ
 
Město
 
Země
*
E-Mail
*
Telefon
 
Zadejte prosím uvedené číslo (ochrana proti spamu)!*
 
*
* Povinná pole
Autem
Cestou ze směru od Brixenu na konci obce Vahrn odbočte doprava, po 100 metrech stojí na levé straně šenk typu Buschenschank. Směrem ze severu na začátku vesnice Vahrn odbočte doleva (sledujte značení).
Pěšky
Z Brixenu okolo kláštera Neustift (asi 30 min.). Od statku Griesserhof můžete dojít přes údolí Riggertal k jezeru Vahrner See (asi za 50 min.). Cyklotrasa Eisacktaler Radweg vede přímo kolem statku.
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Griesserhof ve Vahrnu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player