X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Wargerhof

Selský šenk v Mölten 

Wargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols Süden
Wargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols SüdenWargerhof - Mölten - Pokoje k pronájmu - Südtirols Süden
Wargerhof
Rodina Schwarz Götsch
Schlaneiderstr. 12
39010 MöltenMölten
tel. +39 349 2672535
fax +39 0471 667389
info@wargerhof.com www.wargerhof.com
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno celoročně od pátku odpoledne do neděle. Od půlky listopadu do konce února a od začátku června do půlky července zavřeno. Doporučují se objednávky předem.
Vaše sdělení
*
Vyberte odpověď jazyk
*
Oslovení
*
Jméno
*
Příjmení
*
Ulice
 
PSČ
 
Město
 
Země
*
E-Mail
*
Telefon
 
Zadejte prosím uvedené číslo (ochrana proti spamu)!*
 
*
* Povinná pole
Autem
Z Terlana jeďte přes Mölten dále směrem na Schlaneid. 300 metrů za koncem obce Mölten odbočte doprava na úzkou silnici (sledujte značení). Po 200 metrech budete u šenku.
Pěšky
Z centra vesnice Mölten po stezce číslo 13 k šenku (15 minut). Ze statku je možné vyrazit na okružní procházku, která vede přes Mölten a Gschleier zpátky do výchozího bodu (asi 1 hodinu).
Nákres příjezdu pro vás na cestu