X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Villanders
Larm-Hof

Larm-Hof

Selský šenk v Villanders 

Larm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Larm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Larm-Hof
Rodina Stefan Winkler
Sauders 30
39040 VillandersVillanders
tel. +39 0472 843163
www.larmhof.it
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od 20. září do 30. listopadu od 12 hodin každý den. Doporučuje se rezervace. Od 1. do 20. prosince a od začátku ledna do konce března jen na objednávku.
Popis statku
Obě obkládané světnice na statku Larm-Hof byly domovem mnoha generací. Dnes jsou to hosté dědičného statku v idylické vesničce St. Moritz, kteří sedávají v těchto starých a důstojných místnostech. Také zdejší jídla spojená s údolím Eisacktal jsou tradiční. Teplé podzimní dny je možné trávit na slunečné terase, na které lze zapomenout na každodenní starosti a užívat si pochutiny.
Jídlo a pití
Špek, sýry, šedý sýr na kyselo, kroupová polévka a taštičky Schlutzer, domácí klobásky se zelím, různé placičky Krapfen. Na podzim kaštany a ořechy. Na objednávku předem také kyselé polévky, špekové knedlíky, pečená žebra nebo zabíjačkové prkénko se zelím a knedlíky nebo trhance Kaiserschmarrn. V neděli bramborové placičky se zelím. Šťávy: jablečná a malinová.
Naše vína
Müller-Thurgau ‘14 připomíná svou vůní jablka a citrusy a také kořeněné květy muškátu. V ústech je čerstvý s lehkou kyselinkou a pro odrůdu typickou kořeněností. Vernatsch ´14 připomíná chrupavé třešně a chutná lehce ovocně, se sametovou tříslovinou. Zweigelt ´14 je tmavě červený. Ovocné tóny jeho vůně doplňují v ústech silná kořeněnost a strukturovaná tříslovina.
Autem
Ze spojovací silnice Klausen - Waidbruck u řemeslné zóny Handwerkerzone Kalchgruber v obci Villanders odbočte doprava a po této silnici pokračujte 2 kilometry až k vesničce St. Moritz.
Pěšky
Z Klausenu po turistických stezkách 4 a 15 a po Kaštanové stezce 16 ke statku Larm-Hof (asi 75 minut) nebo od šenku po stezce 17 do Barbianu (1,5 hodiny) nebo do Dreikirchenu (1,5 hodiny).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Larm-Hof ve Villandersu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player