X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Wengen
Lüch de Survisc

Lüch de Survisc

Selský šenk v Wengen 

Lüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - DolomitenLüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - DolomitenLüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - DolomitenLüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - DolomitenLüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - DolomitenLüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - DolomitenLüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - DolomitenLüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - DolomitenLüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - DolomitenLüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Lüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - DolomitenLüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - DolomitenLüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - DolomitenLüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - DolomitenLüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - DolomitenLüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - DolomitenLüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - DolomitenLüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - DolomitenLüch de Survisc - Wengen - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Lüch de Survisc
Rodina Manfred Vallazza
Cians 13
39030 WengenWengen
tel. +39 0471 843149
Mobil +39 339 7992784
www.survischof.bz
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno celoročně ale jen na objednávku předem.
Popis statku
Na slunečné straně Dolomit leží v nadmořské výšce 1475 metrů dědičný statek Lüch de Survisc. Rodina Vallazza umí svým hostům nabídnout ladinská jídla a velmi originální atmosféru. V teplých dnech zve zdejší slunečná terasa k nezapomenutelnému posezení s jedinečným výhledem na Dolomity.
Jídlo a pití
Špek, klobásky „Kaminwurzen“, sýry, kroupová polévka, placičky „Tutres“ („neboli Tirtlen“) plněné špenátem, tvarohem, zelím, brambory nebo mákem. Zeleninová polévka, trhanec „Kaiserschmarrn“, „Cajinci arstis“ (taštičky) plněné špenátem a tvarohem, bramborové placičky „Erdäpfelblattlen“ se zelím, taštičky „Schlutzer“, špenátové špecle, sýrové noky s „pampeliškami“, špenátové noky, knedlíky s gulášem, polenta se sýrem nebo houbami, vepřové, hovězí nebo jehněčí maso, domácí klobásky. Na podzim zabíjačkové prkénko nebo žebra. Sladké „Krapfen“, makové taštičky, jablečný štrúdl, „pohankový koláč“, makový dort, „buchty“, jablečné vdolky „Äpfelkiechl“, sladké Strauben. Šťávy: bezová, malinová, rybízová a meduňková. Mléčné míchané nápoje s ovocem ze statku.
Autem
Z obce St. Lorenzen jeďte směrem na údolí Gadertal do Wengenu. V centru vesnice minete kostel a u hasičské zbrojnice odbočte doleva. Po 3 zatáčkách dojedete k nové stáji. Tady odbočte doprava ke statku.
Pěšky
Z náměstí Kirchplatz ve Wengenu po stezce Meditationsweg k šenku (20 min.). Ze statku ke kostelu svaté Barbory, potom po pastvinách Armentara k hospici svatého Kříže (Heilig Kreuz Hospiz) - po trase 15 asi 3 hodiny.
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Lüch de Survisc ve Wengenu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player