X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Nals
Nalserbacherkeller

Nalserbacherkeller

Selský šenk v Nals 

Nalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und Umgebung
Nalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungNalserbacherkeller - Nals - Pokoje k pronájmu - Meran und Umgebung
Nalserbacherkeller
Rodina Lucio Pallweber
Prissianerstr. 1
39010 NalsNals
tel. +39 0471 678661
Mobil +39 335 5887257
fax +39 0471 678661
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od začátku dubna do konce června a od 11. srpna do půlky prosince, vždy ve čtvrtek a pátek od 17 do 24 hodin, v sobotu a v neděli od 16 do 24 hodin. Od pondělí do středy zavřeno. Od 11. srpna do půlky prosince otevřeno i v pondělí. V říjnu otevřeno také v úterý. Prosíme o objednávky předem.
Prodej na statku: med, víno.
Popis statku
Nedaleko obce Nals, u silnice ve směru Prissian a Tisens leží statek „Nalserbacherkeller“. Rodina Pallweber pečuje o své hosty v příjemném sklepě Törggelekeller nebo venku pod pergolou s vinnou révou. Nabídka kuchyně je chutná a vydatná. Pohostinnost a útulné prostředí jsou zárukou příjemných okamžiků. Vše podtrhují vlastní ovocné destiláty.
Jídlo a pití
Špek, sušené hovězí maso, hovězí maso a telecí hlava na kyselo, šunka z kýty, hovězí carpaccio, „uzené“ hovězí, sýry, k tomu horké brambory ve slupce. Různé polévky, špekové knedlíky, taštičky „Schlutzer“. Na jaře jídla z chřestu a sýrové knedlíky. Na podzim zabíjačkové prkénko se zelím a knedlíky či koblihy, kaštany a ořechy. Šťávy: jablečná, bezová, malinová.
Naše vína
Gewürztraminer ‘15 má intenzivní a velmi květnatý buket. Při pití je příjemně svěží a velmi harmonický. Stáčené víno Schankwein ‘15 je ovocný a elegantní Vernatsch se střední plností. Do lahví stáčený Vernatsch ´15 má intenzivní aroma červených plodů. Při pití vykazuje pěknou strukturu a příjemnou plnost.
Autem
Ze silnice Merano-Bolzano sjeďte na Vilpian směrem Nals a Prissian, asi po 500 metrech za centrem obce Nals se nachází po levé straně Nalserbacherkeller.
Pěšky
Od šenku vede turistická trasa číslo 9 do Sirmianu nebo Grissianu (asi 1 až 2 hodiny).
Nákres příjezdu pro vás na cestu