X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
KastelbellTschars
Niedermairhof am Tomberg

Niedermairhof am Tomberg

Selský šenk v Kastelbell-Tschars 

Niedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - Vinschgau
Niedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermairhof am Tomberg - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - Vinschgau
Niedermairhof am Tomberg
Rodina Monika a Stephan Bachmann
Tomberg 12 - Tschars
39020 Kastelbell-TscharsKastelbell-Tschars
tel. +39 0473 742545
Mobil +39 335 7033134
stepan.tomberg@gmail.com www.niedermairhof.co...
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Od 1. dubna do 20. prosince otevřeno od pátku do neděle. Prosíme o objednávky předem.
Prodej na statku: Meruňky z Vinschgau (v srpnu).
Popis statku
Statek Niedermairhof byl znovu postaven jako moderní dřevěná budova a má zvláště útulnou atmosféru. Venku na letní terase si mohou hosté užívat fantastický panoramatický výhled na Vinschgau. Kdo má rád více pohodlí, může si sednou dovnitř a pochutnat si na jídlech z jehněčího masa nebo z masa skotského náhorního skotu.
Jídlo a pití
Domácí chléb, špek, uzené maso, klobásky Kaminwurzen. Na objednávku předem chlebová polévka z Vinschgau, polévka s játrovými knedlíky, kroupová polévka, jehněčí, pokrmy ze skotského náhorního skotu s přílohami, jako jsou nudle a knedlíky. "Sněhové mléko" z Vinschgau, buchty, sladké koblihy Krapfen, napůl zmražený tvarohový krém. Na podzim uzená žebra. Šťávy: mátová, bezová, malinová, rybízová.
Autem
Z obce Tschars okolo hotelu Winkler stále podle značení směrem na Tomberg. Po 8 km dojedete ke statku Niedermairhof.
Pěšky
Z křižovatky Schleidertal nad obcí Tabland směrem na Tablander Alm (45 min.) nebo z Tablandu po stezce číslo 4 (1 hod.) k šenku. Statek Niedermairhof je ideálním výchozím bodem k mnoha túrám okolo Tombergu.
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Niedermairhof am Tomberg v Kastelbell-Tschars

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player