X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Villanders
Pschnickerhof

Pschnickerhof

Selský šenk v Villanders 

Pschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Pschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalPschnickerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Pschnickerhof
Rodina Urban Kainzwaldner
Sauders 39
39040 VillandersVillanders
tel. +39 347 8351009 (0472 843498)
fax +39 0472 843498
Info@pschnickerhof.it www.pschnickerhof.it
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Od 6. ledna do konce dubna otevřeno v sobotu večer a v neděli. Na Velikonoce a během letnic otevřeno. Od 1. září do 8. prosince otevřeno denně. Prosíme o objednání předem.
Prodej na statku: destiláty a likéry.
Popis statku
Jazykolam pro labužníky: statek Pschnickerhof leží přímo uprostřed kaštanových hájů a vinic. Koho neodradí těžce vyslovitelné jméno statku, může zde rozmazlovat své chuťové pohárky: útulná světnice se sedláckými kamny láká k příjemnému posezení a k ochutnávce specialit typických pro Villanders.
Jídlo a pití
Špek, sýry, „klobásky Kaminwurzen“, brambory na loupačku, „špenátové taštičky“, sýrové noky, špenátové a špekové knedlíky. Na podzim kroupová a bramborová polévka, špenátové bramborové nudle, zabijačkové prkénko se zelím, „bramborové placičky“, kaštany, sladké „taštičky“. V zimě a na jaře na objednávku taštičky z bramborového těsta, zelné knedlíky, „taštičky Krapfen“ se zelím a špenátem, pečená žebra, hovězí a vepřová pečeně, „vdolky Kniekiechl“, různé koláče. Šťávy: bezová, malinová, rybízová a jablečná.
Naše vína
Müller-Thurgau ‘14 voní po jemném ovoci, má čerstvé tóny připomínající led a zelená jablka. Stejně čirá a lehká je také jeho chuť. Buket vína Zweigelt ´14 je ovlivněn kyselými třešněmi. Je velice pitelný a lehký, s výraznou kyselinkou. Červené víno ´14 z odrůd Zweigelt a Portugieser připomíná ve vůni tmavé ovoce s lehkými tóny koření.
Autem
Ze spojovací silnice Klausen-Waidbruck u řemeslné zóny Handwerkerzone Kalchgruber v obci Villanders odbočte doprava. Asi po 1,5 km bude po pravé straně Pschnickerhof.
Pěšky
Z Klausenu po turistických trasách 4 nebo 15 a po Kaštanové stezce 16 ke statku Pschnickerhof (asi hodinu). Po turistických trasách 10 a 17 se dá odtud vydat pěšky směrem na Sauders, Barbian a Dreikirchen.
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Pschnickerhof ve Villandersu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player