X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Rauthof

Selský šenk v Meran 

Rauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und Umgebung
Rauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und Umgebung
Rauthof
Rodina Josef Fieg
Katzensteinstr. 41
39012 MeranMeran
tel. +39 0473 244741
Mobil +39 349 2189021
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od půlky března do poloviny června a od konce září do konce prosince každodenně. V pondělí a v úterý od 17 hodin, od středy do neděle od 12 hodin. Objednávky předem vítány.
Popis statku
Přijet, nadechnout se a přivonět - statek Rauthof nadchne nádherným výhledem do okolí na kotlinu Merana a také přitažlivými vůněmi z hrnců a pánví. Má jednu zvláštnost: z verandy se host dívá rovnou do otevřeně koncipované kuchyně. Kdo se raději nechá překvapit, odpočine si v útulné světnici nebo na prosluněné terase a užije si při tom jídla z čerstvých, vlastními silami vypěstovaných produktů.
Jídlo a pití
Domácí klobásky, špek, telecí hlava, kyselé hovězí maso. Selské taštičky Krapfen, různé koláče a jablečný štrúdl. O víkendu nebo na objednávku předem jehněčí pečeně a žebra. Na jaře knedlíky z červené řepy s pórkovou omáčkou, knedlíkové trio s řeřichou nebo pampeliškami. Na podzim kroupová polévka, domácí klobásky se zelím, zabíjačkové prkénko, kaštany. Šťávy: bezová, jablečná a hrušková.
Naše vína
Goldmuskateller ‘15 je velmi harmonický a elegantní. Gewürztraminer ´15 připomíná květy růží a koření. Vernatsch ´15 je spíše jednoduché, ale pitelné víno. Vernatsch Selektion ´15 má výrazně komplexnější a intenzivnější aroma. Při pití je plnější a delší. Blauburgunder ´15 má intenzivní vůni po tmavých plodech. Jeho lehká tříslovina z něj dělá velmi jemné víno. Lagrein ´15 má příjemné ovocné aroma.
Autem
Ze spojovací silnice Merano-Bolzano odbočte na sjezdu Meran-Süd a pokračujte na Merano. Na druhém kruhovém objezdu odbočte doprava směrem na Schenna a po 800 metrech směrem na Freiberg. Statek se nachází asi po 2 km na levé straně.
Pěšky
Z obce Sinich nad hostincem Förstler na stezku 2 a před statek Mitterwalderhof směrem k hradu Katzenstein (60 min.). Od zámku Trauttmansdorff (parkoviště autobusů) směrem na Freiberg (60 min.).
Nákres příjezdu pro vás na cestu