X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Vahrn
Strasserhof

Strasserhof

Selský šenk v Vahrn 

Strasserhof - Neustift - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Strasserhof - Neustift - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - Pokoje k pronájmu - EisacktalStrasserhof - Neustift - Vahrn - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Strasserhof
Rodina Johann Baumgartner
Unterrain 8
39040 Vahrn / NeustiftVahrn / Neustift
tel. +39 0472 830804
fax +39 0472 830804
info@strasserhof.info www.strasserhof.info
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od půlky září do začátku prosince denně od 15 do 23 hodin. O víkendu od 12 do 23 hodin. V pondělí zavřeno.
Prodej na statku: víno.
Popis statku
Statek Strasserhof leží nad obcí Neustift obklopený vinicemi. Ze statku je výhled na celou kotlinu okolo Brixenu. Zajímavá je také útulná světnice se starým obložením. Je jedno, jestli jste tady nebo venku pod ořešákem: na statku Strasserhof se hosté cítí výborně. Nabízí také dovolenou na statku.
Jídlo a pití
Špek, sýry, klobásky Kaminwurzen, kroupová polévka, taštičky Schlutzer, sýrové noky, špenátové noky, nakládané maso, domácí klobásky se zelím. Na objednávku předem bramborové placičky se zelím, gulášová polévka, selská pečeně. Šťávy: jablečná, bezová, rybízová.
Naše vína
Müller-Thurgau ‘15 má ovocně-kořeněný charakter. Veltliner ´15 připomíná jablka a citrusy. V ústech se silněji projevují pepřové tóny. Sylvaner ´15 je decentně neutrální s jemným aroma jablek Granny Smith. V ústech se projevuje příjemným teplem spojeným se svěží kyselinkou. Kerner ´15 je decentní. V jeho aroma lze nalézt jemné jablečné tóny a také potlačený muškát. V ústech je toto víno příjemně plné a má pěknou délku. Portugieser ´15 je ovocný s jahodovými a malinovými tóny. Zweigelt ´14 je typickým zástupcem své odrůdy a připomíná třešně amarena.
Autem
Z Brixenu jeďte po silnici Pustertalerstraße do Neustiftu a za střelnicí nad Neustiftem odbočte doprava. Pokračujte rovně ke kapli, za ní je velké parkoviště.
Pěšky
Ze statku Strasserhof vede okružní turistická trasa Trimmdich-Pfad až do obce Nössinbühel (trasa 8, 1 hodinu) nebo vesnický okruh z Unterrainu přes Raas a Natz do obce Elvas (trasa 4, asi 2 hodiny).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Strasserhof ve Vahrnu/Neustiftu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player