X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Ungererhof

Selský šenk v Ratschings 

Ungererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - EisacktalUngererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - EisacktalUngererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - EisacktalUngererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - EisacktalUngererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - EisacktalUngererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - EisacktalUngererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - EisacktalUngererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - EisacktalUngererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - EisacktalUngererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Ungererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - EisacktalUngererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - EisacktalUngererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - EisacktalUngererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - EisacktalUngererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - EisacktalUngererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - EisacktalUngererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - EisacktalUngererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - EisacktalUngererhof - Jaufental - Ratschings - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Ungererhof
Rodina Walter Rainer
Schluppes 6
39040 Ratschings / JaufentalRatschings / Jaufental
tel. +39 0472 766468
Mobil +39 333 4001926
info@ungerer.bz.it www.ungerer.bz.it
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od 1. března do 31. května od pátku do neděle. Od 1. června do 6. ledna otevřeno od středy do neděle. Objednávky předem žádány.
Popis statku
Statek Ungererhof leží pod vrcholem Jaufenspitze v nadmořské výšce 1540 metrů. Na tomto idylickém místě, kde končí silnice i údolí, začíná pro hosty kulinářská cesta po ročních obdobích. Sedlák Walter plní oblíbené bramborové taštičky podle toho, co zrovna dává příroda: šťovíkem, kopřivami, zelím, dýní i klečí. Za zmínku stojí také zdejší svačinky s masem ze statku a také domácí "šedý sýr" Graukäse. Nabízejí tu také dovolenou na statku.
Jídlo a pití
Selská svačinka ze statku s domácím chlebem, klobáskami „Kaminwurzen“, „uzeným“ hovězím a s masem z jelena, špekem a šedým sýrem. Polévky ze zahradních bylinek podle ročního období, bramborové taštičky plněné medvědím česnekem, tvarohem, šťovíkem, polními bylinami, chřestem, kopřivami, bramborami, zelím, dýní nebo klečí podle ročního období. Kopřivové, špenátové, řepové nebo špekové knedlíky, taštičky „Schlutzer“, domácí nudle s jehněčím, králičím ragú nebo z divočiny. Masové pokrmy z hovězího, telecího, jehněčího, králičího masa a z divočiny. Štrúdl a různé buchty, v neděli sladké taštičky Jaufentaler Kirchtagskrapfen. Šťávy: bezová, malinová a rybízová.
Autem
Jeďte ze Sterzingu směrem na Ratschings. Po 3 km pokračujte podle značení do údolí Jaufental. Po 7 km přijedete ke statku Ungererhof přímo na konci údolí.
Pěšky
Z průsmyku Jaufenpass po stezce 12 (asi 45 minut) nebo z obce Gasteig po stezce Jaufentaler Panoramaweg k šenku (asi 2,5 hodiny).
Nákres příjezdu pro vás na cestu