X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Barbian
Unteraichnerhof

Unteraichnerhof

Selský šenk v Barbian 

Unteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Unteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Unteraichnerhof
Rodina Josef Mur
Aichnerweg 2
39040 BarbianBarbian
tel. +39 0471 650115
Mobil +39 340 4689980
info@unteraichnerhof.com www.unteraichnerhof....
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Od 1. září do začátku prosince otevřeno denně od 12 hodin. Od Velikonoc do letnic otevřeno od 12 hodin od pátku do neděle. Objednávky předem vítány.
Popis statku
Co je krásnějšího, než si po pořádné túře dopřát v útulné světnici různé pochoutky přímo od sedláků? Statek Unteraichnerhof v malé vesnici Barbian se k tomu výborně hodí, protože leží v turisticky oblíbené části údolí Eisacktal. Určitě si nenechte ujít chutnou raritu, kterou tu nabízejí - morušovou šťávu.
Jídlo a pití
Špek, sýry, klobásky "Kaminwurzen", domácí chléb. Sýrové noky, špenátové a špekové knedlíky, taštičky "Schlutzer", sladké Barbianer "Krapfen", jablečný štrúdl. Na podzim kroupová polévka, domácí klobásky se zelím, brambory ve slupce se špekem. Na objednávku předem "kyselá polévka", pečená žebra, zabíjačkové prkénko, selská pečeně Bauernbratl, bramborové placičky "Erdäpfelblattlen" se zelím, švestkové knedlíky. Na jaře na objednávku předem salát s pampeliškami a zimní špenát, gulášová polévka, velikonoční šunka, směs pečení (jehněčí, hovězí a vepřová), kyselé hovězí. Šťávy: malinová, jablečná, bezová, rybízová, morušová a meduňková.
Naše vína
Vernatsch ´14 voní po sladkém ovoci a v ústech dominují maliny a sladké třešně doplněné jemnou tříslovinou a lehkou kyselostí. Zweigelt ´14 svítí ve sklenici purpurovou červení. Jeho éterická kořeněná vůně a aroma černých třešní švestek ukazují na trpce ovocnou chuť.
Autem
Na okresní silnici z Waidbrucku směrem na Barbian. V centru Barbianu, u kostela, odbočte doprava a asi po 800 metrech jeďte směrem na Villanders. U pizzerie „Kircher Sepp“ odbočte doprava, asi po 200 m dojedete ke statku Unteraichnerhof.
Pěšky
Z Barbianu směrem na Dreikirchen po stezce číslo 8 (15 min.) a také z Villanders přes Stofls (stezka číslo 4; 1 hod.) ke statku Unteraichnerhof.
Nákres příjezdu pro vás na cestu