X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Brixen
Villscheiderhof

Villscheiderhof

Selský šenk v Brixen 

Villscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Villscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Villscheiderhof
Rodina Florian Hilpold
Untereben 13
39042 BrixenBrixen
tel. +39 0472 832037
Mobil +39 347 3415724
info@villscheider.info www.villscheider.inf...
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od půlky března do začátku června a také v říjnu a listopadu. Na jaře otevřeno v pátek od 17 hodin, v sobotu a neděli od 12 hodin. Pondělí až čtvrtek jen na objednávku. Na podzim od úterý do pátku od 17 hodin, v sobotu a v neděli už od 12 hodin. V pondělí zavřeno.
Prodej na statku: víno.
Popis statku
Šenk typu Buschenschank na statku Villscheiderhof má ideální polohu na známé Kaštanové stezce. Je z něj výhled na biskupské město Brixen. Ve světnici nebo na terase čeká na své hosty rodina Hilpold s chutnými pokrmy a s výtečnými víny.
Jídlo a pití
Domácí chléb, klobásky Kaminwurzen, špek, brambory ve slupce, kyselé hovězí maso, různé polévky a knedlíky, taštičky Schlutzer, placičky Krapfen. Na podzim kroupová polévka, zabíjačkové prkénko s kyselým zelím, domácí klobásky, kaštany. Na jaře různé kyselé polévky, bramborové placičky se zelím, placičky Tirtlen, restované Bauerngröstl, zvěřina, pečeně z hovězího, vepřového a z jehněčího, domácí koláče. Šťávy: jablečná, rybízová a mátová.
Naše vína
Sylvaner ´14 je typickým zástupcem své odrůdy s nádechem exotického ovoce. Grandiózní je jeho plnost a délka. U vína Kerner ´14 lze jednoznačně odhalit typické tóny vůně po meruňkách a broskvích. V ústech se dostavuje vyváženost mezi kyselinkou a zbytkovým cukrem. Portugieser ´14 je plně vyzrálý. Zweigelt ´14 má vůni po ovoci, která sahá až k zemitosti. Zweigelt ´13 připomíná jahody a třešně. Jeho plnost je příjemná.
Autem
V Brixenu, směrem od Bolzana, na čtvrtém kruhovém objezdu odbočte doleva, kolem Jihotyrolské dětské vesničky „Südtiroler Kinderdorf“ směrem na Untereben, po této silnici jeďte nahoru asi 1,5 km.
Pěšky
Z obce Vahrn (2 hodiny) nebo z Pinzagenu (40 minut) po Kaštanové stezce k šenku. Anebo z autobusového nádraží v Brixenu po stezce Europa Besinnungsweg směrem do St. Cyrill ( 45 min.).
Nákres příjezdu pro vás na cestu