X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Brixen
Villscheiderhof

Villscheiderhof

Selský šenk v Brixen 

Villscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Villscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - EisacktalVillscheiderhof - Brixen - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Villscheiderhof
Rodina Florian Hilpold
Untereben 13
39042 BrixenBrixen
tel. +39 0472 832037
Mobil +39 347 3415724
info@villscheider.info www.villscheider.inf...
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od půlky března do začátku června a také v říjnu a listopadu. Na jaře otevřeno v pátek od 17 hodin, v sobotu a neděli od 12 hodin. Pondělí až čtvrtek jen na objednávku. Na podzim od úterý do pátku od 17 hodin, v sobotu a v neděli otevřeno už od 12 hodin. V pondělí zavřeno.
Prodej na statku: víno.
Popis statku
Šenk typu Buschenschank na statku Villscheiderhof má ideální polohu na známé Kaštanové stezce. Je z něj výhled na biskupské město Brixen. Ve světnici nebo na terase čeká na své hosty rodina Hilpold s chutnými pokrmy a s výtečnými víny.
Jídlo a pití
Domácí chléb, klobásky Kaminwurzen, špek, brambory ve slupce, kyselé hovězí maso, různé polévky a knedlíky, taštičky Schlutzer, placičky Krapfen. Na podzim kroupová polévka, zabíjačkové prkénko s kyselým zelím, domácí klobásky, kaštany. Na jaře různé kyselé polévky, bramborové placičky se zelím, placičky Tirtlen, restované Bauerngröstl, zvěřina, pečeně z hovězího, vepřového a z jehněčího, domácí koláče. Šťávy: jablečná, rybízová a mátová.
Naše vína
Sylvaner ´15 má intenzivní vůni po ovoci a po květech. Svou chutí umí zahřát, víno je dlouhé a nechybí mu velmi jemná kyselinka. Kerner ´15 má odrůdově typickou chuť po ovoci. V ústech působí plně a svěže kysele. Zweigelt ´14 připomíná zřetelně svou vůní třešně amarena. V ústech vyniká plností a silnou kyselinkou.
Autem
V Brixenu, směrem od Bolzana, na čtvrtém kruhovém objezdu odbočte doleva, kolem Jihotyrolské dětské vesničky „Südtiroler Kinderdorf“ směrem na Untereben, po této silnici jeďte nahoru asi 1,5 km.
Pěšky
Z obce Vahrn po Kaštanové stezce Ketschnweg nebo trasou 20 (1,5 hod.) Z vlakového nádraží po trase 20 do místa Pinzagen, odtamtud po Kaštanové stezce do obce St. Cyrill a dále dolů směrem na Brixen (1,5 hod.).
Nákres příjezdu pro vás na cestu