X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Winklerhof

Selský šenk v Villanders 

Winklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Winklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalWinklerhof - Villanders - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Winklerhof
Rodina Fink
Sauders 25
39040 VillandersVillanders
tel. +39 0472 843105
fax +39 0472 843105
info@winklerhof.eu www.winklerhof.eu
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od půlky září do poloviny prosince od 12 do 24 hodin. Každodenně. Od začátku března do konce května od pátku do neděle od 12 hodin. Objednávky předem vítány.
Popis statku
Kdo má rád přírodu a libuje si v domácích specialitách, měl by navštívit statek Winklerhof v obci St. Moritz nedaleko Villanders. Hosté zde najdou příjemné posezení ve dvou útulných světnicích, kde mohou ochutnávat pokrmy typické pro údolí Eisacktal připravené rodinou Fink. Taštičky Schlutzer od paní Frank jsou mezi milovníky dobrého jídla známé široko daleko.
Jídlo a pití
Špek, sýry, klobásky Kaminwurzen, sýrové noky, taštičky Schlutzer, špenátové knedlíky. Na objednávku předem: kroupová polévka, zabíjačkové prkénko se zelím a s knedlíky, placičky se špenátovou náplní známé pod označením Wiida a vdolky i s jablky. Šťávy: jablečná, rybízová, bezová, malinová a z vinné révy.
Naše vína
Sylvaner ´15 má aroma zralých jablek a bezových květů. Díky své šťavnatosti a příjemnému pocitu v ústech lze toto víno prohlásit za typického zástupce své odrůdy. Vernatsch ´15 má květnatý charakter s elegantními tóny po fialkách. V ústech je to středně plné víno s decentními tříslovinami. Nekomplikované, hodí se k jídlu.
Autem
Ze spojovací silnice Klausen - Waidbruck u řemeslné zóny Handwerkerzone Kalchgruber v obci Villanders odbočte doprava a po této silnici pokračujte 2 kilometry až k vesničce St. Moritz.
Pěšky
Z Villanders po turistické trase 14 (30 minut) a z Klausenu po trase 4, 15 a po Kaštanové stezce 16 ke statku Winklerhof (75 minut). Anebo ze statku po stezce 17 do Barbianu (1,5 hodiny) nebo Dreikirchenu (1,5 h).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Winklerhof ve Villandersu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player