V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Akce

Akce v Jižním Tyrolsku

Co se děje v Jižním Tyrolsku?

brzy
Pondělí, 31.12.2018

Silvestrovský běh Boclassic

Prvotřídní svátek lehké atletiky očekávají účastníci i publikum při tradičním silvestrovském závodě Bozner Silvesterlauf Boclassic, který se koná na konci roku v Bolzanu. Boclassic je tradiční silvestrovský běh ve starou čtvrtí Bolzana. Běží se na okruhu dlouhém 1260 metrů, muži jej absolvují osmkrát a ženy čtyřikrát. Start i cíl je na náměstí Waltherplatz.
Boclassic je už dlouhou dobu nejlépe obsazeným silvestrovským během na celém světě.

Závodu „Südtirol hilft Charity Run“ a "Ladurner Volkslauf" se může zúčastnit kdokoliv, kdo má zájem srovnat své síly s absolutní světovou špičkou na trati vedoucí po malebných uličkách a náměstích hlavního města Jižního Tyrolska. Na programu je vedle závodu „Südtirol hilft Charity Run“ a "Ladurner Volkslauf" také soutěž pro mladé běžce Raiffeisen-Jugendcup, které se mohou zúčastnit děti a mládež od 10 do 17 let. Vyvrcholením celé události je mezinárodní běh mužů a žen.Apartmán nebo pokoj k pronájmu v Bolzano

Všechny události na jednom místě

Kdy?
Co?
Kde?
Prosinec 2018
Po 31.12.2018
Bolzano
Březen 2019
Út 05.03.2019
Tramin

Archiv

Všechny události na jednom místě