V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Dovolená na statku
Tipy na dovolenou

Prázdniny na statku v Jižním Tyrolsku

Vaše dovolená v Jižním Tyrolsku

Plánujete Vaši příští dovolenou? Prozkoumejte aktuální seznam témat a ušijte si Vaši dovolenou na míru.
Velikonoční prázdniny v Jižním Tyrolsku

Velikonoční prázdniny v Jižním Tyrolsku

O prázdninách si osobně vyzvednete své snídaňové vajíčko u své oblíbené slepice a seznámíte se s králíkem. Dovolená na statku o Velikonocích má mnoho prostoru na překvapení!
Detail
Cyklistická dovolená v Jižním Tyrolsku

Turistická a cyklistická dovolená v Jižním Tyrolsku

Turistická a cyklistická dovolená na statku v Jižním Tyrolsku nabízí pěknou krajinu s dobře vyznačenými stezkami pro turisty a cyklisty. Od náročných túr až po komfortní výlety - každý sportovní nadšenec si přijde na své.
Detail
Passaiertal v Jižním Tyrolsku

Nejstarší boční údolí Jižního Tyrolska

Malá jihotyrolská údolí jsou málo známá, a proto dávají návštěvníkům možnost poznat původní charakter této země. Daleko od větších měst se dodnes intenzivněji než kde jinde dodržují stovky let staré tradice a zvyky.
Detail
Dovolená se psem

Dovolená se psem v Jižním Tyrolsku

Dovolená na statku v Jižním Tyrolsku je zábavná pro hosta i jeho psa. Na mnohých statcích v Jižním Tyrolsku jsou čtyřnozí přátelé vítanými hosty.
Detail
Rodinná dovolená v Jižním Tyrolsku

Dovolená na statku s dětmi v Jižním Tyrolsku

Rodiče v létě touží většinou po odpočinku, děti se však chtějí na dovolené vyřádit. Dovolená na statku pro rodiny v Jižním Tyrolsku nabízí příležitost obojí propojit.
Detail
Horská dovolená v Jižním Tyrolsku

Horská dovolená v Jižním Tyrolsku

Horská dovolená v Jižním Tyrolsku je zážitkem v kterémkoliv ročním období. A dovolená na horách je tak různá jako jihotyrolská krajina a její statky.
Detail
Horská dovolená v Jižním Tyrolsku

Nebe na dosah

Pěkná vůně čerstvě posekaného horského sena vám na dlouho zůstane v nose. Nejvýše položené statky Jižního Tyrolska nabízejí nejpříjemnější pobyt, když je horké léto. Nabídka je široká.
Detail
Dovolená na statku

Východ slunce se sedlákem

Jen málokdo zažil východ slunce. Využijte na vaší příští dovolené v Jižním Tyrolsku tuto příležitost. Za doprovodu sedláka, který své okolí výborně zná, můžete zažít východ slunce na některém jihotyrolském vrcholu.
Detail
Pozorování zvířat v Jižním Tyrolsku

Sedlák hledá tetřeva

Sedláci rádi vezmou své hosty na jaře na skrytá místa, kde tetřev toká se svou milou, kde se kamzík stará o svůj harém nebo kde svišti vysedávají na slunci.
Detail
Dovolená na statku

Statek namísto Jadranu

Kdo si myslí, že se dá v Jižním Tyrolsku sice vyrážet na pěkné túry, ale musí se obejít bez osvěžení, ten se mýlí. Romantická horská jezera zvou na cákačku stejně jako koupací rybníky na statku!
Detail
Advent na jihotyrolských statcích

Advent na jihotyrolských statcích

Známá vůně se táhne v adventním čase svítícími světnicemi. A vesnice zvou na tradiční průvody a trhy.
Detail
Útulné bydlení

Od kamen rovnou do sněhu

Hory pod sněhem a stará známá pohoda
Detail
Bílý týden v Jižním Tyrolsku

Bílý týden v Jižním Tyrolsku

Dovolená na statku v zimě? Ano, v zimě! Jihotyrolské statky se ideálně hodí pro bílé týdny, pro zábavu na lyžích nebo romantické dny ve čtyřech ročních obdobích.
Detail
Poznávání na statku

Poznávání na statku

Na dovolené na statku v Jižním Tyrolsku se nebudete nudit ani v zimě: Sedlák a selka vám rádi prozradí mnoho zajímavostí o místních tradicích.
Detail
Selská snídaně

Selská snídaně

Poté je tělo správně posíleno a připraveno na mnohá dobrodružství, která lze zažít na statku a v jeho okolí.
Detail
Pečení chleba

Pečení chleba u sedláků

Chcete si svůj chléb opravdu „zasloužit“? Na jihotyrolských statcích není pečení chleba jen oblíbenou činností, ale především po generace přenášenou součástí kultury…
Detail