V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Dovolená na statku
Tipy na dovolenou
Dovolená s dětmi na statku v Jižním Tyrolsku

Dovolená s dětmi na statku v Jižním Tyrolsku

Rodiny s dětmi jsou na statku srdečně vítány

Rodinná dovolená a dovolená s miminkem v Jižním Tyrolsku na statku
V jedinečné krajině tohoto na kulturu bohatého regionu mohou děti - i ty nejmenší - neustále něco objevovat: zvířata na statku smějí nejen hladit, ale i krmit, mohou sbírat bobulovité ovoce a seznamovat se se světem rostlin. Tady se nudit určitě nebudou.

Co mnozí znají jen ze školního vyučování, mohou na statku zažít „live“. A právě děti, které často nemají moc příležitostí k vyřádění se v přírodě, tady mohou mnohé dohnat. Bude je to nejen bavit, ale je to navíc i zdravé.

Aktivní rodiny ocení mimo jiné rozmanité možnosti pro turistiku nebo cyklotúry - mnoho statků nabízí půjčování kol, někdy i s dětskou sedačkou. Na výletě po impozantní hradech Jižního Tyrolska budete vnímat kulturu a historii, která tento region provází už po stovky let.

Po tolika zážitcích následuje hluboký spánek na pohodlných postelích apartmánu; a je to dobře, protože příští den čekají nová dobrodružství pro rodiče, děti i miminka.

Rodinná dovolená na statku v Jižním Tyrolsku
> Apartmány v Jižním Tyrolsku
> Pokoje k pronájmu v Jižním Tyrolsku