X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Home
Dovolená na statku
Tipy na dovolenou
Dovolená s dětmi na statku v Jižním Tyrolsku

Dovolená s dětmi na statku v Jižním Tyrolsku

Rodiny s dětmi jsou na statku srdečně vítány

Rodinná dovolená a dovolená s miminkem v Jižním Tyrolsku na statku
V jedinečné krajině tohoto na kulturu bohatého regionu mohou děti - i ty nejmenší - neustále něco objevovat: zvířata na statku smějí nejen hladit, ale i krmit, mohou sbírat bobulovité ovoce a seznamovat se se světem rostlin. Tady se nudit určitě nebudou.

Co mnozí znají jen ze školního vyučování, mohou na statku zažít „live“. A právě děti, které často nemají moc příležitostí k vyřádění se v přírodě, tady mohou mnohé dohnat. Bude je to nejen bavit, ale je to navíc i zdravé.

Aktivní rodiny ocení mimo jiné rozmanité možnosti pro turistiku nebo cyklotúry - mnoho statků nabízí půjčování kol, někdy i s dětskou sedačkou. Na výletě po impozantní hradech Jižního Tyrolska budete vnímat kulturu a historii, která tento region provází už po stovky let.

Po tolika zážitcích následuje hluboký spánek na pohodlných postelích apartmánu; a je to dobře, protože příští den čekají nová dobrodružství pro rodiče, děti i miminka.

Rodinná dovolená na statku v Jižním Tyrolsku
> Apartmány v Jižním Tyrolsku
> Pokoje k pronájmu v Jižním Tyrolsku