V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.

S farmáři na lovu

Sedlák hledá tetřeva

Se sedlákem na lovu
Co máte ještě v plánu? Jihotyrolští hostitelé mají vždy po ruce nějaké tajné tipy na zajímavé túry a nejlepší vyhlídková místa. Často se vydají na cestu spolu se svými hosty. A na jaře se turistika se sedláky změní na zvláštní lov: Vezmou například své hosty na skrytá místa, kde tetřev toká se svou milou, kde kamzičí máma opečovává své mládě a kde se svišti probouzejí ze zimního spánku.
Co může být napínavějšího, než když se brzy ráno vydáte po orosených loukách po stopách jihotyrolských zvířat? Mnozí selští hostitelé jsou sami nadšenými turisty, horolezci nebo lovci a rádi své hosty vezmou s sebou na foto-safari po jihotyrolsku - nemůže při tom chybět ani domácí chléb, domácí špek a sýr.

Jižní Tyrolsko na opravdu divoké túře: některé prázdninové statky značky „Roter Hahn“ jsou ideálním výchozím bodem na nádherné túry.
Pozorování zvířat se sedlákem