X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Home
Dovolená na statku
Tipy na dovolenou
Týden na sněhu v Jižním Tyrolsku

Týden na sněhu v Jižním Tyrolsku

Jako v lóži na slunci, sjezdovka a stopa

Bílý týden v Jižním Tyrolsku
Dovolená na statku v zimě? Ano, v zimě! Jihotyrolské statky se ideálně hodí pro váš bílý týden, pro lyžařské zážitky nebo ke strávení romantických dnů čtvrtého ročního období.

Okolo Merana a Bolzana budete při túrách vnímat jižní slunce, v klidných bočních údolích zažijete romantický zimní svět a kousek vedle na vás čekají skvěle připravené sjezdovky, běžkařské stopy či sáňkařské dráhy: „Roter Hahn“ čeká na fanoušky zimy.

Jaký klid, idylické teplo a nebeské ticho! Jihotyrolské statky v zimě trak trochu odpočívají. Sedláci mají nezvykle hodně času. Opravdový luxus. Mohou se věnovat řemeslům a povídání v útulných světnicích. Krávy ve stájích sní o trávě horských luk a těší se na příští léto, spokojené slepice kladou vejce za vejcem. Na opravdové požitkáře čeká ovoce, víno a mnoho dalších lahůdek.

Je pěkné, že se 1600 členských statků se značkou „Roter Hahn“ těší i nyní na své hosty. Nabízejí idylku pro milovníky opravdové přírody, pro malé přátele zvířat, ale také pro nadšené sportovce: Mnoho statků leží přímo vedle sjezdovek, běžkařských stop a cest vhodných k procházkám - dokonce i velcí klasici jako Kronplatz a Dolomity jsou blízko.

> Statky s apartmány a pokoji k pronájmu

Vitální dovolená v zimě

Po dni stráveném na sněhu udělá dobře relax při bylinkovém čaji, v senné či vlněné lázni nebo při bylinkové masáži s éterickými oleji z alpských trav. Některé statky mají speciální nabídku pro celkové uvolnění.
Statky se specializací "Vitální dovolená na statku"