V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Dovolená na statku
Tipy na dovolenou
Týden na sněhu v Jižním Tyrolsku

Týden na sněhu v Jižním Tyrolsku

Jako v lóži na slunci, sjezdovka a stopa

Bílý týden v Jižním Tyrolsku
Dovolená na statku v zimě? Ano, v zimě! Jihotyrolské statky se ideálně hodí pro váš bílý týden, pro lyžařské zážitky nebo ke strávení romantických dnů čtvrtého ročního období.

Okolo Merana a Bolzana budete při túrách vnímat jižní slunce, v klidných bočních údolích zažijete romantický zimní svět a kousek vedle na vás čekají skvěle připravené sjezdovky, běžkařské stopy či sáňkařské dráhy: „Roter Hahn“ čeká na fanoušky zimy.

Jaký klid, idylické teplo a nebeské ticho! Jihotyrolské statky v zimě trak trochu odpočívají. Sedláci mají nezvykle hodně času. Opravdový luxus. Mohou se věnovat řemeslům a povídání v útulných světnicích. Krávy ve stájích sní o trávě horských luk a těší se na příští léto, spokojené slepice kladou vejce za vejcem. Na opravdové požitkáře čeká ovoce, víno a mnoho dalších lahůdek.

Je pěkné, že se 1600 členských statků se značkou „Roter Hahn“ těší i nyní na své hosty. Nabízejí idylku pro milovníky opravdové přírody, pro malé přátele zvířat, ale také pro nadšené sportovce: Mnoho statků leží přímo vedle sjezdovek, běžkařských stop a cest vhodných k procházkám - dokonce i velcí klasici jako Kronplatz a Dolomity jsou blízko.

> Statky s apartmány a pokoji k pronájmu

Vitální dovolená v zimě

Po dni stráveném na sněhu udělá dobře relax při bylinkovém čaji, v senné či vlněné lázni nebo při bylinkové masáži s éterickými oleji z alpských trav. Některé statky mají speciální nabídku pro celkové uvolnění.
Statky se specializací "Vitální dovolená na statku"