V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.

Od kamen rovnou do sněhu

Hory pod sněhem a stará známá pohoda

Hory pod sněhem a stará známá pohoda
Návštěvníci statků mají příležitost zažít zimu v Jižním Tyrolsku v její původní podobě: ať už při vydatné selské snídani, při lázni v ovčí vlně, u výrobků se selkou nebo při aktivitách na sněhu – když práce na poli mají přestávku, přichází ke slovu pohoda.
Idylické apartmány
Dovolená na statku v Jižním Tyrolsku je ve znamení velkého prostoru v plně vybavených a útulných apartmánech, nechybí ani srdečné kontakty s rodinou ze statku a se zvířecími obyvateli. K mání jsou také zdravé produkty ze statku. Přírodními materiály zařízené a mile uspořádané apartmány nebo pokoje k pronájmu zvou po túře na sněžnicích nebo po nostalgické projížďce na saních tažených koňmi k odpočinku – dřevo použité při výrobě nábytku často pochází dokonce z vlastního lesa. O jedinečnou atmosféru se stará kombinace alpského vybavení obydlí, jemného světla, teplých barev a vznešených látek. A večery jsou ještě romantičtější: hosté se tulí ke kachlovým kamnům ve své selské světnici, pochutnávají si na lahůdkách selské kuchyně nebo pomáhají šikovným selkám při jejich tvorbě. Zároveň se mohou dozvědět mnoho zajímavého o mýtech, pověstech, zvycích a tradicích a vyrobí si svou vlastní vzpomínku na Jižní Tyrolsko.
 
Jedinečné nabídky pro dovolenou na statku:

Alpské lázně na statku

Alpské lázně na statku
Alpský wellness má v jihotyrolské selské kultuře dlouhou tradici: jelikož léčivé byliny odjakživa rostou v bezprostřední blízkosti obydlí a statků a moudra o síle přírody se vždy přenášela z generace na generaci. Například selky a sedláci na vitálních statcích kombinují stovky let staré vědomosti s nejnovějšími poznatky ze zdravovědy a z nauky o kráse. Hosté tak přijdou na chuť regionálním lázeňským nabídkám sahajícím od senných koupelí, přes lázně ve vlně, až po bylinné zábaly – to vše spojeno s autentickými prázdninovými zážitky a s naprosto individuální péčí.
Vitální dovolená na statku

5 elementů příjemného odpočinku

Kneippova metoda je synonymem souladu mezi tělem, myslí a duchem. Zdravý život, plonodnotné biostravování a tradiční lázeňské metody jsou na programu prozatím pouze na jediném certifikovaném statku s Kneippovými postupy.
> Dovolená na statku s Kneippovou metodou