V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Dovolená na statku
Informace o rezervaci

Informace o rezervaci

Grüß Gott - vítejte u Roter Hahn!

Milí hosté,
Dovolená na statku znamená, že si budete užívat volnou přírodu, vydatně si odpočinete a na vlastní kůži zažijete selskou kulturu a tradice.

Náš internetový portál Vám nabízí více než 1600 nabídek na dovolenou. Popisujeme tu podrobně po stránce kvality ověřené statky s jejich výbornou nabídkou. Snažili jsme se jednotlivé statky představit tak, aby jste získali realistickou představu o každém statku, jeho zvláštnostech a nabídce.

Objednávky
'Pokud už jste našli „Váš“ statek, obraťte se prosím pro všechny další informace přímo na pronajímatele.
Telefonicky - okolo poledne nebo večer - zastihnete vaše hostitele nejjednodušeji. Mnoho statků používá internet a můžete je kontaktovat E-Mailem. Při osobním rozhovoru se sedlákem nebo se selkou je nejlépe možné vaše přání sladit s odpovídající nabídkou.

Pojištění proti zrušení cesty„Roter Hahn - Storno“
„Roter Hahn“ uzavřel se společností Europäische Reiseversicherung AG rámcovou dohodu. Pokud je Váš statek součástí této spolupráce, může Vám nabídnout výhodné a především jednoduché řešení, pokud se chcete pojistit proti zrušení cesty. Pojištění kryje v mnoha případech stornování cesty, opožděný příjezd a dřívější odjezd. Zeptejte se proto Vašeho statku, zda nabízí ochranu proti stornu „Roter Hahn- Stornoschutz“.
> „Roter Hahn-Stornoschutz“ a pojistné podmínky

Telefonní předvolba
Pokud voláte ze zahraničí, volte mezinárodní předvolbu pro Itálii (0039) a poté telefonní číslo uvedené u statku.
Nulu jakožto předvolbu pro obce prosím nevynechávejte!

Ceny
Informujte se přímo u statku, protože ceny se různě určují podle sezony a délky pobytu a v apartmánech také v závislosti na počtu osob. Jako určité vodítko uvádíme vždy nejnižší cenu (vedlejší sezona) a nejvyšší cenu (hlavní sezona). Tyto ceny se vztahují u pokojů k pronájmu na ubytování se snídaní za osobu a den a v případě apartmánů na daný počet osob za den.
Ve všech apartmánech je možné vařit, také pračka je k dispozici.

Místní daň
K uvedeným cenám se od 01.01.2014 přidává odvod za pobyt obci (místní daň). Její výše je rozdílná podle obce a je obvykle 0,85 až 1,75 EUR za den na osobu (více než 14 let). Daň vybírá statek.

Přejeme Vám pěkný pobyt v Jižním Tyrolsku!
Nehledě na to, pro který statek jste se rozhodli: rodina ze statku Vás přivítá s otevřenou náručí a bude se vždy snažit o to, aby se Vaše zasloužená dovolená stala nezapomenutelným zážitkem. .
Přejeme Vám příjemnou zábavu při listování stránkami a plánování dovolené.

Kontakt Roter Hahn

Pokud máte otázky, připomínky nebo návrhy, můžete se samozřejmě obrátit také na nás. Rádi Vám pomůžeme.
Roter Hahn - Dovolená na statku
Naše adresa:
Südtiroler Bauernbund
Roter Hahn
K.-M.-Gamper-Str. 5
I- 39100 Bozen/Südtirol
Tel. +39 0471 999 325
Fax
+39 0471 999 492
E-Mail info@roterhahn.it