X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Jízda na koni na zimní dovolené

Jedinečné zážitky při jízdě na koni v Jižním Tyrolsku

Kdo si myslí, že jízda na koni znamená vyloženě letní zábavou, je na omylu: Výlet na koni netknutou zimní krajinou, přes zasněžené vesnice a idylické lesní mýtiny patří k nezapomenutelným zážitkům – s hřejivým sluncem v zádech a s výhledem na jihotyrolské hory.

Nadechněte se zhluboka na zádech Haflinga - vznešené jihotyrolské blondýny - vzduchu naplněného svobodou a poznávejte různé kouty Jižního Tyrolska. Návštěvníci se mohou seznámit se selskou kulturou na vlastní kůži také během zimní dovolené. Po lahodné selské snídani z produktů ze statku se milovníci koní dozví z první ruky už ve stáji mnoho zajímavostí o chovu těchto ušlechtilých zvířat a dočkají se kvalifikované lekce přímo na statku. Sedláci rádi doprovodí své hosty také při vyjížďce po okolní přírodě.

Zvolte si jihotyrolskou dovolenou s jízdou na koni jako základnu svého zimního pobytu:
> Dovolená na specializovaném statku s jízdou na koni
> Statky s nabídkou "Jízda na koni na statku možná po celý rok"

Na saních tažených koňmi

Ještě krásnější pocity zažijete, když se zabalíte do teplé deky při romantické jízdě na saních jihotyrolskou krajinou pokrytou sněhem. Statky specializované na jízdu na koních nabízejí svým hostům pravidelně vyjížďky na saních kouzelnou zimní krajinou ve svém okolí.