V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.

Dovolená v koloběhu ročních období

Každý den nové dobrodružství - každé roční období jeden nezapomenutelný zážitek

Běžný den sedláka určuje v zemědělství počasí a roční období.
Na „jižní straně Alp“ nabízí Jižní Tyrolsko po celý rok alpské horské klima nebo mírné teploty v údolních polohách.
Jižní Tyrolsko si své hosty přijíždějící na aktivní dovolenou hýčká více než 300 slunečnými dny ročně - takže nic nebrání tomu vyrazit na čerstvý vzduch.

Dovolená v koloběhu čtyř ročních období

Dovolená na jaře v Jižním Tyrolsku

Dovolená na jaře

Jižní Tyrolsko je známé především jako jedna z nejrozkvetlejších ovocných zahrad Evropy. Na jarní dovolené na statku si je možné toto přírodní divadlo užít nejlepším způsobem. Na slunečné straně Alp se rozkládá asi 18.000 hektarů v plném rozkvětu…
Detail
Letní dovolená v Jižním Tyrolsku

Letní dovolená v Jižním Tyrolsku na statku

Léto v Jižním Tyrolsku! Modrá obloha, zelené louky, zářivé ovocné sady. Horský ráj v Alpách je pro letní dovolenou tím nejlepším místem - tady se cítí dobře rodiny, turisté i požitkáři.
Detail
Podzimní dovolená v Jižním Tyrolsku na statku

Podzimní dovolená na statku

Labužníci se mají v Jižním Tyrolsku vždycky dobře - především na podzim. Nejlépe ale udělají, když se ubytují na statku, jehož spižírna skrývá bohaté poklady.
Detail
Zimní dovolená v Jižním Tyrolsku na statku

Zimní dovolená v Jižním Tyrolsku na statku

Kdo nehodlá trávit zimní dovolenou v nekonečném moři sněhu na prkně či lyžích, na sjezdovkách nebo v běžkařské stopě, na toho čekají v rámci dovolené na statku četné a pěkné alternativy.
Detail