V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Dovolená v Jižním Tyrolsku
Roční období
Letní dovolená v Jižním Tyrolsku na statku

Letní dovolená v Jižním Tyrolsku na statku

Léto patří prázdninám

Letní rodinná dovolená v Alpách
Letní dovolená v Jižním Tyrolsku! Modrá obloha, zelené louky, svítící ovocné zahrady. Léto je jedním z nejvíce vzrušujících ročních období pro návštěvu Jižního Tyrolska . Když se slunce usmívá z azurově modrého nebe a barvené květiny pohybují v horském vánku svými hlavami, je nejlepší vyrazit na čerstvý vzduch!

Jižní Tyrolsko vám nabízí celou řadu aktivit a někdy se není lehké rozhodnout: šplhat k nebi po strmých stěnách Vinschgau , pustit se na kole po nekonečně voňavých ovocných sadech v Meranu a okolí, canyoning v hlubokých roklích údolí Eisacktal, turistika v Dolomitech nebo odhalování celé krásy údolí Tauferer Ahrntal při letu balónem - tady si každý přijde na své!

Právě o prázdninách milují děti, když se mohou pořádně vyřádit. Na dovolené na statku v Jižním Tyrolsku mají doslova bezbřehé možnosti. Vy a vaše rodina si užijete radost při nejrůznějších aktivitách, které Jižní Tyrolsko nabízí. Vychutnejte si naplno rozmanitou a nezapomenutelnou letní dovolenou v Jižním Tyrolsku.

> Objednat letní dovolenou v Jižním Tyrolsku

Roter Hahn v měsíci…