V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Dovolená v Jižním Tyrolsku
Prázdninový region Jižní Tyrolsko

Dovolená v Jižním Tyrolsku

Magie různosti

Zažijte v Jižním Tyrolsku (Vinschgau, Merano, Bolzano, Eisacktal, Dolomity a Pustertal) různorodou krajinu, která se spojuje v jeden celek: od impozantních ledovců na západě, přes bizarní vrcholy Dolomit na východě až po vinohrady s nádechem Středozemí na jihu.
300 dnů v roce svítí v Jižním Tyrolsku slunce. Je čas oddechnout si.

Prázdninové regiony v Jižním Tyrolsku

Dovolená v Meranu  a okolí

Dovolená v Meranu a okolí

Merano: šarmantní lázeňské město, mírné klima. Poklidné bloumání při středomořských teplotách, zasloužený odpočinek na pěkných statcích s apartmány po kouzelné túře a výborné produkty ze statku.
Detail
Dovolená ve Vinschgau

Dovolená ve Vinschgau

Jako by se celé Alpy koncentrovaly do jednoho údolí: Tak vypadá Vinschgau. Jedná se o krajinu plnou protikladů a jako stvořenou pro dovolenou na statku, v apartmánu nebo v pokoji k pronájmu.
Detail
Dovolená na Jihu Jižního Tyrolska

Dovolená v Bozen a okolí

Rozmanitě se představuje Bozen a okolí. Pestrý mix městské atmosféry, odpočinku na slunci a starých ovocných sadů a vinohradů. Milovníci kultury a přírody si tu přijdou na své.
Detail
Dovolená v Eisacktalu

Dovolená v Eisacktalu

Hrady, kláštery a středověká města se nacházejí podél dolní části údolí Eisacktal - ještě krásnější jsou malebná boční údolí a slunečné náhorní plošiny.
Detail
Dovolená v Dolomitech

Dovolená v Dolomitech

Před 200 miliony let se příkrý horský masiv Dolomit vynořil z moře. Dnes je tato světově nejznámější horská oblast cílem horolezců, příznivců ferát a turistů.
Detail