V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.

Prohlídky měst na čerstvém vzduchu v Jižním Tyrolsku

Ze statků Roter Hahn můžete poznávat i města

Návštěva města Bolzano
Nikde si po důkladné prohlídce města neodpočinete lépe než v zelených koutech měst Bolzano, Merano, Brixen, Bruneck, Sterzing, Klausen nebo Glurns. Zatímco během dnes poznáváte město, čeká na vás večerní pobyt v přírodě mezi vinicemi, ovocnými sady nebo na dosah horských vrcholů. Navíc se můžete těšit na srdečnou pohostinnost, nefalšované tradice, produkty ze statku a často také na panoramatický pohled na Bolzano, Merano či Brixen.

Mnohé statky se nacházejí jen několik kilometrů od městského centra. Prázdninoví hosté tak mohou navštěvovat muzea, kulturní památky nebo se vydat na nákupy. A nemusí přijít ani o hlavní jihotyrolské výhody: jedinečnou přírodu, stovky let starou kulturní krajinu a selské tradice.
Hned dvě výhody přináší také vydatná snídaně s čerstvými vejci, domácím chlebem, marmeládou z vlastní produkce, čerstvou šťávou a špekem z udírny: selka nejenže servíruje své produkty ze statku s velkou láskou, ale ještě své hosty stihne při tom zahrnovat zajímavým tipy, kde si dát ve městě nejlepší cappuccino nebo kde prodávají nejhezčí italskou módu . Večer si hosté užívají klid statku nedaleko města, který obklopují vinohrady, jablečné sady nebo louky, nechybí ani dobrý výhled na šarmantní města.

Ubytování na statku v blízkosti měst Merano, Bolzano, Brixen, Bruneck, Sterzing, Klausen a Glurns.