V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Šenky
Sezonní kuchyně ze statku
Jihotyrolská rovnováha na statcích se šenkem

Jihotyrolská rovnováha na statku se šenkem

Zdravá jarní kuchyně pro tělo u duši

Čerstvé bylinky ze zahrádky na statku
Iniciativa "Jihotyrolská rovnováha" si klade za cíl uzpůsobit nabídku ještě více potřebám jarních hostů. Podpoří je způsobem, aby čerpali sílu jara a přírody a získávali při tom novou energii. Díky tomu se hosté vracejí domů z dovolené v Jižním Tyrolsku plní sil.

Hlavními tématy Jihotyrolské rovnováhy jsou pohyb, odpočinek a prožitky. Naše statky se šenkem proto nabízejí v jarních měsících více jídel, které nepřipravují jen z čerstvých produktů, ale zároveň jsou i lehce stravitelné a sezoně zaměřené. Na zúčastněných statcích se šenkem si tak můžete vybírat z nejméně dvou teplých jarních pokrmů, v nabídce nechybí ani čerstvý salát a také nápoj se zdravým základem.

Hosté se mohou na statcích se šenky typu Hofschank a Buschenschank zapojených do iniciativy těšit například na polévku z divoce rostoucích bylin, na taštičky ze žitného těsta s kopřivovou náplní nebo na knedlíky s medvědím česnekem.