X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Sand in Taufers
Kofler zwischen den Wänden

Kofler zwischen den Wänden

Selský šenk v Sand in Taufers 

Kofler zwischen den Wänden - Sand in Taufers - Pokoje k pronájmu - DolomitenKofler zwischen den Wänden - Sand in Taufers - Pokoje k pronájmu - DolomitenKofler zwischen den Wänden - Sand in Taufers - Pokoje k pronájmu - DolomitenKofler zwischen den Wänden - Sand in Taufers - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Kofler zwischen den Wänden - Sand in Taufers - Pokoje k pronájmu - DolomitenKofler zwischen den Wänden - Sand in Taufers - Pokoje k pronájmu - DolomitenKofler zwischen den Wänden - Sand in Taufers - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Kofler zwischen den Wänden
Rodina Hecher
Ahornach 53
39032 Sand in TaufersSand in Taufers
tel. +39 347 4924997
info@kofler-zd-waenden.com www.kofler-zd-waende...
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno celoročně do 19 hodin. Od začátku listopadu do konce května ve čtvrtek zavřeno. Od půlky ledna do poloviny února zavřeno. Doporučují se objednávky předem.
Popis statku
Šenk typu Hofschank patří k jihotyrolským statkům s nejextrémnější polohou. Historický statek z 16. století leží osamělý v nadmořské výšce 1530 metrů přímo pod skalami mezi obcemi Ahornach a Rein in Taufers uprostřed fascinujícího horského světa. Statek „Kofler zwischen den Wänden“ patří po celý rok k nejoblíbenějším výletním cílům. Nabízí také dovolenou na statku.
Jídlo a pití
Špek, klobásky „Kaminwurzen“, šedý sýr, k tomu domácí máslo a černý chléb, gulášová polévka, různé druhy knedlíků, různé omelety, trhanec „Kaiserschmarrn“ s brusinkovou marmeládou a sázená vejce se špekem. Štrúdl a podmáslí. Šťávy: mátová, bezová, malinová, rybízová.
Autem
V Sand in Taufers odbočte doprava směrem na Ahornach. Tam pokračujte podle značení asi 5 km k šenku.
Pěšky
K šenku dojdete z Ahornachu po stezce 6c (asi 1 hodinu) nebo z obce Rein také po 6c (asi 2 hodiny) nebo z obce Tobel rovněž po značce 6c (asi 1,5 h).
Nákres příjezdu pro vás na cestu