X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Birkenhof

Selský šenk v Schluderns 

Birkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - Vinschgau
Birkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - VinschgauBirkenhof - Schluderns - Pokoje k pronájmu - Vinschgau
Birkenhof
Rodina Hilber
Birkenhof 20
39020 SchludernsSchluderns
tel. +39 347 4338931
info@birken-hof.com www.birken-hof.com
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od Velikonoc do 15. listopadu každodenně. Objednávky předem vítány.
Prodej na statku: Šťávy a ovocné marmelády.
Vaše sdělení
*
Vyberte odpověď jazyk
*
Oslovení
*
Jméno
*
Příjmení
*
Ulice
 
PSČ
 
Město
 
Země
*
E-Mail
*
Telefon
 
Zadejte prosím uvedené číslo (ochrana proti spamu)!*
 
*
* Povinná pole
Autem
Ze směru od Merana odbočte ve Schluderns na první křižovatce doprava a v centru vesnice opět doprava. Po 3 km dojedete k šenku (následujte značení).
Pěšky
Z obce Schluderns po stezce Leitenwaal ke statku Greinhof a poté po stezce Gschneirer Waalweg číslo 21 (1,5 h) ke statku Birkenhof. Anebo ze Schluderns okolo hradu Churburg asi za 45 min. k šenku.
Nákres příjezdu pro vás na cestu