X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Percha
Niedristhof

Niedristhof

Selský šenk v Percha 

Niedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Niedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - DolomitenNiedristhof - Percha - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Niedristhof
Rodina Margareth und Paul Niederwolfsgruber
Aschbach 2
39030 PerchaPercha
tel. +39 0474 401163
Mobil +39 340 1782734
www.niedristhof.it
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Šenk má otevřeno celý rok v poledne a večer. Od 6. ledna do půlky února je zavřený. Zavíracím dnem je pondělí. Doporučuje se objednání předem.
Prodej na statku: „klobásky Kaminwurzen“, sirupy.
Vaše sdělení
*
Vyberte odpověď jazyk
*
Oslovení
*
Jméno
*
Příjmení
*
Ulice
 
PSČ
 
Město
 
Země
*
E-Mail
*
Telefon
 
Zadejte prosím uvedené číslo (ochrana proti spamu)!*
 
*
* Povinná pole
Autem
Z Brunecku pokračujte směrem na Innichen, projeďte kolem městečka Percha a asi po 2 km odbočte doleva směrem na Nasen/Aschbach. Pokračujte asi 4 km do kopce směrem na Aschbach.
Pěšky
Z vesničky Nasen vede stezka 22/A k šenku Niedrist (asi 1 hodinu). Od šenku můžete podniknout asi hodinovou procházku ke skalním pyramidám Percha.
Nákres příjezdu pro vás na cestu