X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Kiens
Schifferegger

Schifferegger

Selský šenk v Kiens 

Schifferegger - Kiens - Pokoje k pronájmu - DolomitenSchifferegger - Kiens - Pokoje k pronájmu - DolomitenSchifferegger - Kiens - Pokoje k pronájmu - DolomitenSchifferegger - Kiens - Pokoje k pronájmu - DolomitenSchifferegger - Kiens - Pokoje k pronájmu - DolomitenSchifferegger - Kiens - Pokoje k pronájmu - DolomitenSchifferegger - Kiens - Pokoje k pronájmu - DolomitenSchifferegger - Kiens - Pokoje k pronájmu - DolomitenSchifferegger - Kiens - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Schifferegger - Kiens - Pokoje k pronájmu - DolomitenSchifferegger - Kiens - Pokoje k pronájmu - DolomitenSchifferegger - Kiens - Pokoje k pronájmu - DolomitenSchifferegger - Kiens - Pokoje k pronájmu - DolomitenSchifferegger - Kiens - Pokoje k pronájmu - DolomitenSchifferegger - Kiens - Pokoje k pronájmu - DolomitenSchifferegger - Kiens - Pokoje k pronájmu - Dolomiten
Schifferegger
Rodina Christian Oberhofer
Im Peuren 8 - St. Sigmund
39030 KiensKiens
tel. +39 338 1768367
fax +39 0474 569509
www.hofschenkeschiff...
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od 1. března do 31. října. Poslední celý týden v červnu zavřeno. V úterý zavřeno. V zimě otevřeno od pátku do neděle a ve svátky. Prosíme o objednávky předem.
Vaše sdělení
*
Vyberte odpověď jazyk
*
Oslovení
*
Jméno
*
Příjmení
*
Ulice
 
PSČ
 
Město
 
Země
*
E-Mail
*
Telefon
 
Zadejte prosím uvedené číslo (ochrana proti spamu)!*
 
*
* Povinná pole
Autem
Z centra vesnice St. Sigmund doleva podle cedule „Hofschenke Schifferegger“ až ke statku Hanslmoar- Hof. Pod černou stodolou odbočte doprava - za dvěma zatáčkami najdete šenk Schifferegger.
Pěšky
Z centra vesnice St. Sigmund lze k šenku dojít asi za 30 minut. Vyplatí se také okružní trasa po statcích po stezce Schmetterlingsweg (asi 2 hodiny).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Schifferegger-Hof v Kiensu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player