X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Larm-Hof

Selský šenk v Villanders 

Larm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Larm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalLarm-Hof - Villanders - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Larm-Hof
Rodina Stefan Winkler
Sauders 30
39040 VillandersVillanders
tel. +39 0472 843163
www.larmhof.it
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Od půlky září do poloviny listopadu otevřeno denně od 12 hodin. Doporučujeme objednání předem. Od poloviny listopadu do 10. prosince otevřeno pouze po objednání.
Popis statku
Obě obkládané světnice na statku Larm-Hof byly domovem mnoha generací. Dnes jsou to hosté dědičného statku v idylické vesničce St. Moritz, kteří sedávají v těchto starých a důstojných místnostech. Také zdejší jídla spojená s údolím Eisacktal jsou tradiční. Teplé podzimní dny je možné trávit na slunečné terase, na které lze zapomenout na každodenní starosti a užívat si pochutiny.
Jídlo a pití
Špek, sýry, šedý sýr na kyselo, kroupová polévka a taštičky Schlutzer, domácí klobásky se zelím, různé placičky Krapfen. Na podzim kaštany a ořechy. Na objednávku předem také kyselé polévky, špekové knedlíky, pečená žebra nebo zabíjačkové prkénko se zelím a knedlíky nebo trhance Kaiserschmarrn. V neděli bramborové placičky se zelím. Šťávy: jablečná a malinová.
Naše vína
Müller-Thurgau ‘16 vykazuje květnaté tóny bezu. V ústech je šťavnatý a svěží, na konci lehce hořký. Zweigelt ‘16 má aroma připomínající především maliny a jahody. Nekomplikovaný je Vernatsch ‘16. Jedná se o jednoduché víno s ovocnými tóny.
Autem
Ze spojovací silnice Klausen - Waidbruck u řemeslné zóny Handwerkerzone Kalchgruber v obci Villanders odbočte doprava a po této silnici pokračujte 2 kilometry až k vesničce St. Moritz.
Pěšky
Z Klausenu po turistických stezkách 4 a 15 a po Kaštanové stezce 16 ke statku Larm-Hof (asi 75 minut) nebo od šenku po stezce 17 do Barbianu (1,5 hodiny) nebo do Dreikirchenu (1,5 hodiny).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Larm-Hof ve Villandersu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player