X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Obermoserhof

Selský šenk v Feldthurns 

Obermoserhof - Feldthurns - Pokoje k pronájmu - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - Pokoje k pronájmu - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - Pokoje k pronájmu - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - Pokoje k pronájmu - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - Pokoje k pronájmu - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - Pokoje k pronájmu - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - Pokoje k pronájmu - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - Pokoje k pronájmu - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Obermoserhof - Feldthurns - Pokoje k pronájmu - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - Pokoje k pronájmu - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - Pokoje k pronájmu - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - Pokoje k pronájmu - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - Pokoje k pronájmu - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - Pokoje k pronájmu - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - Pokoje k pronájmu - EisacktalObermoserhof - Feldthurns - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Obermoserhof
Rodina Hans Dorfmann
Schnauders 26
39040 FeldthurnsFeldthurns
tel. +39 0472 855215
Mobil +39 333 8409162
info@obermoserhof.it www.obermoserhof.it
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno po celý rok po objednání předem. Od začátku dubna do 20. května otevřeno v neděli od 12 hodin. Od půlky září do poloviny prosince otevřeno od středy do pátku od 17 hodin a o víkendu od 12 hodin. V pondělí a úterý zavřeno. Prosíme o objednávky předem.
Popis statku
Uprostřed horských luk leží statek Obermoserhof a shlíží dolů na přátelský prázdninový region Feldthurns. Právě odtud můžete nejlépe vyrážet na túry po středohoří Eisacktalu. Kdo si raději užívá pohodu, zůstává na teplé slunečné terase a prohlíží si z ní vrcholky naproti ležícího Geisleru. Můžete tu prožít klasickou dovolenou na statku.
Jídlo a pití
Špek, sýry, domácí chléb. Krémová dýňová polévka, kroupová polévka, eisacktalské trio, "taštičky Schlutzer", sýrové noky, špenátové noky, "pohankové knedlíky", "bramborové placičky" se zelím, bramborové taštičky se zelím. Zabijačkové prkénko s domácími uzeninami a pečená žebra. Na objednávku předem knedlíky s gulášem a hovězí pečeně. Sladké a zelené taštičky "Krapfen" a "vdolky Kniekiechl". Šťávy: jablečná, bezová, rybízová, malinová.
Autem
Z dálničního sjezdu Klausen jeďte směrem na Feldthurns a v centru tohoto městečka odbočte doleva na Schnauders. Stoupejte po této silnici asi 2 kilometry. Statek Obermoserhof se nachází nad lanovkou „Maders“ po levé straně.
Pěšky
Z Kaštanové stezky odbočuje turistická trasa ke statku Obermoserhof za hostincem Wöhrmaurer směrem na Schnauders. Asi po 40 minutách dojdete k šenku. Od šenku Obermoser se dojde asi za 5 minut ke kostelu „Fös-Kirchlein“
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Obermoserhof v Feldthurnsu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player