X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Niedermair

Selský šenk v Kastelbell-Tschars 

Niedermair - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermair - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermair - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermair - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermair - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermair - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermair - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermair - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermair - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - Vinschgau
Niedermair - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermair - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermair - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermair - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermair - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermair - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermair - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - VinschgauNiedermair - Kastelbell-Tschars - Pokoje k pronájmu - Vinschgau
Niedermair
Rodina Ernst Kaserer
Trumsberg 4
39020 Kastelbell-TscharsKastelbell-Tschars
tel. +39 0473 624091
Mobil +39 349 2593055
ernst.kaserer@hotmail.com na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od 1. dubna do 20. prosince. Ve čtvrtek zavřeno. Od 15. června do 15. srpna zavřeno vždy ve čtvrtek a v neděli. Na večery prosíme objednávat předem.
Prodej na statku: klobásky "Kaminwurzen", sušené hovězí maso, špek.
Autem
Ze směru od Merana vjeďte do centra městečka Kastelbell a odbočte doprava směrem na Trumsberg. Pokračujte asi 10 km po této silnici směrem do kopců.
Pěšky
Lanovkou vyjeďte z Latsche do St. Martin am Kofel a tam pokračujte po stezce číslo 2 nebo 8 směrem na Trumsberg (asi 1,5 hodiny). Anebo z obcí Kastelbell, Latsch či Tschars po stezkách 2 nebo 8 k šenku (2 hodiny).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Niedermeierhof v Kastelbellu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player