X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Villanders
Oberpartegger

Oberpartegger

Selský šenk v Villanders 

Oberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalOberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalOberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalOberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalOberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalOberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalOberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalOberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalOberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalOberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Oberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalOberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalOberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalOberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalOberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalOberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalOberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalOberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - EisacktalOberpartegger - Villanders - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Oberpartegger
Rodina Josef Kainzwaldner
Unter St. Stefan 7
39040 VillandersVillanders
tel. +39 0472 847869
Mobil +39 338 3000319
oberpartegger@gmail.com www.oberpartegger.co...
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Od září do prosince otevřeno od 16 hodin a od března do května od 17 hodin. Na podzim a v chřestové sezoně otevřeno v neděli už od 13 hodin. Na podzim v pondělí zavřeno. Na jaře zavřeno od pondělí do středy. Doporučujeme objednání předem.
Prodej na statku: jablečná šťáva a destiláty.
Autem
Ze spojovací silnice Klausen-Waidbruck u řemeslné zóny Handwerkerzone Kalchgruber v obci Villanders odbočte doprava. Asi po 2 kilometrech v levotočivé zatáčce odbočte opět doprava - po 1 km uvidíte šenk.
Pěšky
Z Klausenu po turistických trasách 4 nebo 15 a po Kaštanové stezce 16 (Kastanien-weg) k šenku (asi hodinu). Anebo z obce Barbian přes Dreikirchen a Winterlehof do St. Moritz a St. Stefan (cesta 17; asi 1,5 hodiny).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Oberparteggerhof ve Villandersu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player