X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Rauthof

Selský šenk v Meran 

Rauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und Umgebung
Rauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRauthof - Meran - Pokoje k pronájmu - Meran und Umgebung
Rauthof
Rodina Josef Fieg
Katzensteinstr. 41
39012 MeranMeran
tel. +39 0473 244741
Mobil +39 349 2189021
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od půlky března do poloviny června a od konce září do konce prosince každodenně. V pondělí a v úterý od 17 hodin, od středy do neděle od 12 hodin. Objednávky předem vítány.
Autem
Ze spojovací silnice Merano-Bolzano odbočte na sjezdu Meran-Süd a pokračujte na Merano. Na druhém kruhovém objezdu odbočte doprava směrem na Schenna a po 800 metrech směrem na Freiberg. Statek se nachází asi po 2 km na levé straně.
Pěšky
Z obce Sinich nad hostincem Förstler na stezku 2 a před statek Mitterwalderhof směrem k hradu Katzenstein (60 min.). Od zámku Trauttmansdorff (parkoviště autobusů) směrem na Freiberg (60 min.).
Nákres příjezdu pro vás na cestu