X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Schenna
Zmailer-Hof

Zmailer-Hof

Selský šenk v Schenna 

Zmailer-Hof - Schenna - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - Pokoje k pronájmu - Meran und Umgebung
Zmailer-Hof - Schenna - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungZmailer-Hof - Schenna - Pokoje k pronájmu - Meran und Umgebung
Zmailer-Hof
Rodina Johann Thaler
Bergerweg 17
39017 SchennaSchenna
tel. +39 0473 945881
Mobil +39 331 2918876
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Od půlky března do konce listopadu otevřeno denně. Večer jen na objednání. Od června do srpna v pátek zavřeno.
Autem
V obci Schenna za statkem Tannerhof odbočte doprava směrem na St. Georgen a po 50 metrech do ulice Pichlerstraße a potom doprava na cestu Bergerweg. Asi po 2 km odbočte doprava k prudkému nájezdu. Po 800 metrech přijedete ke statku Zmailer-Hof.
Pěšky
Od údolní stanice lanovky Ifinger Seilbahn po stezce 24 (Raststeinweg; asi 1,5 hod.). Anebo z obce Verdins směrem na Valplatz ke statku Zmailer-Hof (1,5 h.).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Zmailer-Hof v Schenne

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player