X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Ulten
Raffeinhof

Raffeinhof

Selský šenk v Ulten 

Raffeinhof - St. Walburg - Ulten - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - Pokoje k pronájmu - Meran und Umgebung
Raffeinhof - St. Walburg - Ulten - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - Pokoje k pronájmu - Meran und UmgebungRaffeinhof - St. Walburg - Ulten - Pokoje k pronájmu - Meran und Umgebung
Raffeinhof
Rodina Franz Kaserer
Raffein 467
39016 Ulten / St. WalburgUlten / St. Walburg
tel. +39 0473 795239
Mobil +39 348 3124887
raffeinhof@gmail.com na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Od 1. ledna do 31. března otevřeno každou neděli a ve sváteční dny od 12 hodin. V pracovní dny je zapotřebí objednání předem. Od 1. dubna do 30. listopadu otevřeno od 12 hodin. V pondělí a úterý zavřeno. V prosinci zavřeno. Na Silvestra otevřeno.
Popis statku
Statek Raffeinhof stojí u velmi oblíbené stezky „Sunnenseitnweg“, asi 2 km nad obcí St. Walburg im Ultental. Nabízí výhled na údolí a na okolní hory. V obou nově zřízených světnicích je velmi útulně. Kdo má zájem, může si užívat tradiční kuchyni z produktů ze statku také venku na terase.
Jídlo a pití
Špek, klobásky „Kaminwurzen“, sýry, různé polévky, jídla z divokých bylinek a knedlíky podle sezony. Pokrmy z vlastního hovězího a kůzlečího masa. Trhance „Kaiserschmarrn“, nudle „Erdäpfelnudel“, pohankový Riebl, na objednávku předem Muas. Na jaře špekové knedlíky s pampeliškovým salátem. Na podzim a v zimě domácí uzenina se zelím. Domácí štrúdl, koláče a semifreddo. Šťávy: bezová, jablečná, rybízová, švestková, mátová.
Autem
Cestou od obce Lana kousek před centrem obce St. Walburg (za mostem) odbočte doprava a pokračujte po silnici 2 km (sledujte značení).
Pěšky
Z obce St. Walburg po stezce číslo 10, kolem mlýna Breitenbergermühle až k silnici a poté doleva k šenku (asi 50 minut).
Nákres příjezdu pro vás na cestu