V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Selský šenk
Ritten
Rielinger-Hof

Rielinger-Hof

Selský šenk am Ritten 

Rielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíRielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíRielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíRielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíRielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíRielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíRielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíRielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíRielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíRielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolí
Rielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíRielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíRielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíRielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíRielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíRielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíRielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíRielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolíRielinger-Hof - Siffian - Ritten - Pokoje k pronájmu - Bozen a okolí
Rielinger-Hof
Rodina Evi a Matthias Messner
Siffianer Leitach 7
39054 Ritten / SiffianRitten / Siffian
tel. +39 0471 356274
Mobil +39 349 5927302
info@rielinger.it www.rielinger.it
na upomínkovém lístku
Roter Hahn (červený kohout)
Otevírací doba
Od 1. března do Velikonoc otevřeno o víkendech a od Velikonoc do konce června od úterý do neděle. Od 4. září do 11. listopadu otevřeno od úterý do neděle a od 16. listopadu do 2. prosince od pátku do neděle. Večer jen na objednání.
Prodej na statku: víno.
loading
Popis statku
Statek Rielingerhof se nachází zcela stranou v nadmořské výšce 750 metrů, leží uprostřed vinohradů a ovocných stromů. Celá úroda vínné révy se na statku zpracovává. Vznikají tak chutná biovína. Hosté si tu navíc užijí domácí biomaso a nejrůznější ovoce a zeleninu z místních sadů a zahrad. Statek nabízí rovněž Dovolenou na statku.
Jídlo a pití
Špek, klobásky "Kaminwurzen", selský salám, sýr, brambory, taštičky "Schlutzer" s kopřivovou náplní, různé knedlíky. Na jaře bramborové noky s pestem z vlašských ořechů a divokých bylinek, velikonoční šunka s pampeliškami, masové pokrmy z domácího hovězího a jehněčího. Na podzim kroupová polévka, žebra, kyselé zelí, zabíjačkové prkénko, kaštany. Šťávy: jablečná, bezová, malinová a mátová.
Naše vína
Müller-Thurgau ‘17 zaujme svou krémovostí a harmonií. Pro Riesling ‘17 je typická jeho vůně s jasnými tóny broskví. Kerner ‘17 má aroma exotických plodů. Blatterle ‘17 se prezentuje kořeněnými a jemně bylinkovými tóny. Vernatsch ‘17 má typickou vůni ovoce. Zweigelt ‘16 v ústech působí příjemně šťavnatě.
Autem
Ve směru od Bolzana odbočte doprava za obcí Unterinn u první čerpací stanice směrem na Siffian a po 1 kilometrů opět doprava. Nahoru dále po silnici další 4 kilometry až ke statku se šenkem.
Pěšky
Ke statku se šenkem se dostanete z pěšinky u Blumau po stezce 11 (asi 75 minut), z obce Unterinn po Kaštanové stezce Keschtnweg (asi 1 hodinu) nebo z Klobensteinu po stezce 11 (asi 45 minut).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Aktivity v okolí
Earth pyramids Renon
Od.6,5 km
Earth pyramids Renon
natural monuments
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Bozen
Od.18,7 km
Bozen
Nearest town for a stroll
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Tourist Info Renon - Collalbo
Od.4,4 km
Tourist Info Renon - Collalbo
information offices
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Ice skating on the icerink Ritten
Od.4,5 km
Ice skating Arena Ritten
Od.4,6 km
Swimming pool Collalbo
Od.4,6 km
Hiking to the earth pyramids near Auna di Sotto
Od.7,3 km
Hiking to the earth pyramids near Auna di Sotto
themed hikes
difficulty
medium
duration:
1 Std. 9 Min.
ascent:
152 m
Zobrazit na mapěpodrobnosti
St Nicholas church in Monte di Mezzo/Mittelberg
Od.7,4 km
St Nicholas church in Monte di Mezzo/Mittelberg
churches, chapels, abbeys
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Ice skating on the lake
Od.7,5 km
The Costalovara/Wolfsgruben bathing lake
Od.7,5 km
The Costalovara/Wolfsgruben bathing lake
bathing lakes, bathing ponds
Zobrazit na mapěpodrobnosti
Na mapu jižního Tyrolska