X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Barbian
Unteraichnerhof

Unteraichnerhof

Selský šenk v Barbian 

Unteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Unteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - EisacktalUnteraichnerhof - Barbian - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Unteraichnerhof
Rodina Josef Mur
Aichnerweg 2
39040 BarbianBarbian
tel. +39 0471 650115
Mobil +39 340 4689980
info@unteraichnerhof.com www.unteraichnerhof....
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Otevřeno od 1. září do začátku prosince od 12 hodin. V neděli večer zavřeno. Od Velikonoc do Letnic (Pfingsten) otevřeno od pátku do neděle od 12 hodin. Prosíme o objednávky předem.
Popis statku
Co je krásnějšího, než si po pořádné túře dopřát v útulné světnici různé pochoutky přímo od sedláků? Statek Unteraichnerhof v malé vesnici Barbian se k tomu výborně hodí, protože leží v turisticky oblíbené části údolí Eisacktal. Určitě si nenechte ujít chutnou raritu, kterou tu nabízejí - morušovou šťávu.
Jídlo a pití
Špek, sýry, klobásky "Kaminwurzen", domácí chléb. Sýrové noky, špenátové a špekové knedlíky, taštičky "Schlutzer", sladké Barbianer "Krapfen", jablečný štrúdl. Na podzim kroupová polévka, domácí klobásky se zelím, brambory ve slupce se špekem. Na objednávku předem "kyselá polévka", pečená žebra, zabíjačkové prkénko, selská pečeně Bauernbratl, bramborové placičky "Erdäpfelblattlen" se zelím, švestkové knedlíky. Na jaře na objednávku předem salát s pampeliškami a zimní špenát, gulášová polévka, velikonoční šunka, směs pečení (jehněčí, hovězí a vepřová), kyselé hovězí. Šťávy: malinová, jablečná, bezová, rybízová, morušová a meduňková.
Naše vína
Weißburgunder ‘16 voní silně po ovoci, především po jablcích a meruňkách. Zralá jablka odrůdy Golden Delicious a meduňka lékařská podtrhují svou vůní dojem z vína Müller-Thurgau ‘16. Vernatsch ‘16 vykazuje nuance rybízu a bezu. Z odrůd Vernatsch a Regent vzniká červené víno Cuvée ‘16. Tomuto poměrně mladému vínu dominuje hra mezi borůvkami a ostružinami.
Autem
Ze směru od Waidbrucku směrem na Barbian asi po 5 km u zatáčky číslo 4 (u odbočky na Villanders) odbočte doprava a následujte značení ke statku „Unteraichnerhof“. Ze směru od Villanders směrem na Barbian u hostince Gasthof „Kircher Sepp“ odbočte doleva ke statku.
Pěšky
Z Barbianu směrem na Dreikirchen po stezce číslo 8 (15 min.) a také z Villanders přes Stofls (stezka číslo 4; 1 hod.) nebo po stezce Keschtnweg (1,5 hod.) ke statku Unteraichnerhof.
Nákres příjezdu pro vás na cestu