X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Ansitz Zehentner

Prohlídka statku s průvodcem v Lajen 

Ansitz Zehentner - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalAnsitz Zehentner - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalAnsitz Zehentner - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalAnsitz Zehentner - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalAnsitz Zehentner - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalAnsitz Zehentner - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalAnsitz Zehentner - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalAnsitz Zehentner - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalAnsitz Zehentner - Lajen - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Ansitz Zehentner - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalAnsitz Zehentner - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalAnsitz Zehentner - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalAnsitz Zehentner - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalAnsitz Zehentner - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalAnsitz Zehentner - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalAnsitz Zehentner - Lajen - Pokoje k pronájmu - EisacktalAnsitz Zehentner - Lajen - Pokoje k pronájmu - Eisacktal
Ansitz Zehentner
Rodina Meinhard Schenk
Dorf 8
39040 LajenLajen
tel. +39 0471 655040
fax +39 0471 655040
info@zehentner.it www.zehentner.it
Statek s
chov zvířat
chov zvířat
Pěstování ovoce
Pěstování ovoce
Chov dobytka na zrenovovaném statku z 13. století
Statek
Statek Zehentnerhof, ležící v centru vesnice Lajen, má malý chov dobytka a nabízí "Dovolenou na statku". Historická budova z 15. století s klenbami, freskami, peknými dvermi a drevem obloženými svetnicemi si díky peclivé rekonstrukci zachovala svuj ráz. Zvláštní pozornost si zaslouží její svetnice, cerná kuchyne ale také pokoje a všechny další historické cásti domu.
Prohlídka
• Predstavení horského statku • Prohlídka statku s historickým výkladem • Prohlídka kombinované solárne-štepkové stanice • Prohlídka stáje (krávy Pinzgauer)
Délka
1 ½ hodiny
Jazyky
němčina, italština
Otevírací doba
Celoročně
Dny prohlídky
Denne
Přihlášení
vyžadováno
Prodej na statku
ne
Cena
30 eur do 10 osob + 2,50 eura za každou další osobu
Cena za děti
zdarma
Příjezd ke statku
autem a autobusem
Příjezd ke statku
autem a autobusem
Popis cesty
Statek Zehentnerhof se nachází prímo v centru vesnice Lajen.