V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Roter Hahn

Značka Roter Hahn

Naše mise

"Přinášíme lidem kousek selského jihotyrolského životního stylu!“

Statek na vlastní kůži

„Roter Hahn“ umožňuje strávit čas bohatý na zážitky ve veselé, nezatížené, domácké a osobní atmosféře. Nabídce vévodí především:
 
  • běžný život na statku,
  • vlastní produkty,
  • opravdová pohostinnost.

 

Značka „Roter Hahn“ je zárukou vysoké kvality a transparentnosti. Garantem jsou přísná kvalitativní kritéria a jejich kontrola.

Cíl

Cílem značky "Roter Hahn" je etablovat dlouhodobě na jihotyrolských statcích tři vedlejší činnosti.

V jihotyrolském zemědělství, které vytvářejí malé organizace, je pro sedláky stále těžší vyžít pouze ze své půdy. Stále více sedláků je odkázáno vinou klesajících agrárních cen na vedlejší příjmy z nezemědělských činností. Díky působení na statku a zároveň mimo něj dochází k dvojitému zatížení rodiny. Proto je důležité podporovat sedláky vytvořením vedlejších činností, a tím zajistit udržitelný vývoj jihotyrolské selské kultury.

Historie

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player

Značka Roter Hahn byla založena v roce 1998. V tom samém roce vykazovala dovolená na statku 15.067 lůžek, 108.535 příjezdů a 797.688 přenocování.