V souvislosti se směrnicí 2009/136/EU vám sdělujeme, že tyto internetové stránky používá vlastní cookies a cookies třetích stran, aby fungovala efektivně navigace a bylo možné bezproblémově využívat funkcionality.
Home
Novinky a zajímavosti

Novinky ze života na statcích v Jižním Tyrolsku

06.06.2019 - Interaktivní mapa Jižního Tyrolska online

Interaktivní mapa Jižního Tyrolska online
Díky nové interaktivní mapě Jižního Tyrolska můžete plánovat dovolenou snadněji než dříve.  Na jediné mapě naleznete všechny provozovny s označením „Dovolená na statku“, šenky, přímé prodejce kvalitních produktů i statky se selskými řemesly.
 
Zvolte si Vámi preferovaný region, typ statku, počet kytek a termín Vaší dovolené a my Vám zobrazíme všechny statky, které jsou k dispozici. Pokud má Váš typický den na dovolené začít vydatnou selskou snídaní, stačí kliknout na „snídani“ a rychle naleznete odpovídající statky.
 
Absolutní novinkou jsou různé volnočasové aktivity a pamětihodnosti, které můžete objevovat v blízkosti statků. V informačním okně naleznete důležité informace o vybraných aktivitách, popis Vaší cesty a příjezdu ke statku a také vzdálenost od jednotlivých statků.
 
Kromě toho Vám nabízíme asi 50 největších zajímavostí z Jižního Tyrolska. Zajímavosti jsou rozdělené podle zaměření a zahrnují přírodní památky, jakou jsou například Rittenské přírodní pyramidy, outdoorové aktivity, mezi nimiž nechybí feráta Peitlerkofel, anebo kulturní zajímavosti typu malého města Glurns.
 
Příjemnou zábavu při vyhledávání Vám přeje tým „Roter Hahn“!
 
Zde se dostanete k interaktivní mapě Jižního Tyrolska!
(Interaktivní mapa Jižního Tyrolska je k dispozici v angličtině, němčině a italštině

Náš archiv zpráv