X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.

Wassererhof

Selský šenk v Völs am Schlern 

Wassererhof  - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu  - Dolomiten
Wassererhof
Rodina Christoph und Andreas Mock
Völserried 21
39050 Völs am SchlernVöls am Schlern
Mobil +39 338 7779227
info@wassererhof.com www.wassererhof.com
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Od Květné neděle do začátku června otevřeno ve čtvrtek a v pátek od 18 hodin, v sobotu a v neděli od 12 hodin. Od začátku září do Vánoc od úterý do pátku od 18 hodin, v sobotu a v neděli od 12 hodin. Doporučuje se objednání předem.
Prodej na statku: víno.
Popis statku
První zmínka o statku Hof zu Wasser pochází z roku 1366. Bratři Andreas Mock a Christoph Mock statek pečlivě zrenovovali a staré části spojili citlivě s novými. Na výsledek se dobře dívá a také tu výborně chutná. Hosté oceňují příjemnou atmosféru a užívají si vznešená domácí vína i chutné pokrmy ze selské kuchyně.
Jídlo a pití
Špek, klobásky Kaminwurzen, sýry, různé polévky, knedlíky s červenou řepou, s pórkem, s šedým sýrem a se špekem, taštičky Schlutzer, kroupové rizoto, špekový salát, kyselé hovězí maso. Na objednávku předem hovězí líčka s celorznnými špeclemi. Na jaře kopřivové a chřestové knedlíky, tvarohové noky s medvědím česnekem, jehněčí. Na podzim zabíjačkové prkénko, domácí klobásky se zelím, jelení guláš s modrým zelím a kaštanové nudle. Šťávy: jablečná, malinová a bezová.
Naše vína
Weißburgunder ‘16 má zajímavou a komplexní vůni peckovitého ovoce, květů a bylin. Žluté ovocné aroma patří k vínu Sauvignon ‘16. Magdalener ‘16 má velmi ovocnou vůni a velmi elegantní a pitelný styl. Cabernet-Lagrein ‘15 vykazuje velmi elegantní tříslovinu a velkou plnost.
Autem
V obci Atzwang jeďte přes úzký dřevěný most přes řeku Eisack. Po 700 metrech se na levé straně nachází šenk.
Pěšky
Po okružní turistické trase z obce Atzwang po cyklostezce do obce Steg. Odtamtud přes Völs k šenku a dále k výchozímu bodu (trasa číslo 1 a 2; 3 hodiny).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Wassererhof ve Völs am Schlernu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player