X Cookies allow us to provide our services. By using our services, you agree that we may use cookies. Click here for further information.
Selský šenk
Völs am Schlern
Wassererhof

Wassererhof

Selský šenk v Völs am Schlern 

Wassererhof  - Völs am Schlern - Pokoje k pronájmu  - Dolomiten
Wassererhof
Rodina Christoph und Andreas Mock
Völserried 21
39050 Völs am SchlernVöls am Schlern
Mobil +39 338 7779227
info@wassererhof.com www.wassererhof.com
na upomínkovém lístku
Otevírací doba
Od Květné neděle do začátku června otevřeno ve čtvrtek a v pátek od 18 hodin, v sobotu a v neděli od 12 hodin. Od začátku září do Vánoc od úterý do pátku od 18 hodin, v sobotu a v neděli od 12 hodin. Doporučuje se objednání předem.
Prodej na statku: víno.
Popis statku
První zmínka o statku Hof zu Wasser pochází z roku 1366. Bratři Andreas Mock a Christoph Mock statek pečlivě zrenovovali a staré části spojili citlivě s novými. Na výsledek se dobře dívá a také tu výborně chutná. Hosté oceňují příjemnou atmosféru a užívají si vznešená domácí vína i chutné pokrmy ze selské kuchyně.
Jídlo a pití
Špek, klobásky Kaminwurzen, sýry, různé polévky, knedlíky s červenou řepou, s pórkem, s šedým sýrem a se špekem, taštičky Schlutzer, kroupové rizoto, špekový salát, kyselé hovězí maso. Na objednávku předem hovězí líčka s celorznnými špeclemi. Na jaře kopřivové a chřestové knedlíky, tvarohové noky s medvědím česnekem, jehněčí. Na podzim zabíjačkové prkénko, domácí klobásky se zelím, jelení guláš s modrým zelím a kaštanové nudle. Šťávy: jablečná, malinová a bezová.
Naše vína
Weißburgunder ‘15 má velmi typické aroma peckovitého ovoce a bílých květů. Sauvignon ´15 se prezentuje mnoha vrstvami, komplexností a hravostí. Magdalener ´15 je typické víno s tóny zralého ovoce. Velmi zdařilý Cabernet ´14 připomíná zralé lesní plody, slívy a kořeněné aroma se závanem máty.
Autem
V obci Atzwang jeďte přes úzký dřevěný most přes řeku Eisack. Po 700 metrech se na levé straně nachází šenk.
Pěšky
Po okružní turistické trase z obce Atzwang po cyklostezce do obce Steg. Odtamtud přes Völs k šenku a dále k výchozímu bodu (trasa číslo 1 a 2; 3 hodiny).
Nákres příjezdu pro vás na cestu
Audio příspěvek:
Wassererhof ve Völs am Schlernu

This Item uses Adobe Flashplayer.
You can download it using the button below.

Get Adobe Flash player