&noscript=1 /> Lüch dl Finatzer - Dovolená na statku v St. Martin in Thurn Lüch dl Finatzer
 
Lüch dl Finatzer - gallery Photo
Lüch dl Finatzer - gallery Photo

Lüch dl Finatzer flower flower flower

Dovolená na statku v St. Martin in Thurn

Stefan Dapoz Bioch 29 39030 St. Martin in Thurn
T +39 349 7715883 [email protected]
2 apartmány: 2-5 osoby
Naši hosté u nás milují …
  • Naše farma se nachází na velmi klidném místě, obklopena přírodou.
  • Naše farma má vlastní kapli
  • Ať už v létě nebo v zimě, je to ideální místo k odpočinku
5,0
Velmi dobré
(2 hodnocení)
Statku s Chov zvířat Ovoce
Stravování: snídaně
Vlastní produkty ze statku :

mléka, máslo, špek, vejce, mamelády ...

Nabídky na statku:

Zažít selský všední den, Práce ve stáji, Ve stájích ...

Naši hosté u nás milují …
  • Naše farma se nachází na velmi klidném místě, obklopena přírodou.
  • Naše farma má vlastní kapli
  • Ať už v létě nebo v zimě, je to ideální místo k odpočinku

Popis statku

Daleko od shonu a hluku, idylické místo, kde si můžete užívat klid a pohodu naší farmy. Naše malá, tichá budova byla kompletně zrekonstruována s použitím kvalitních přírodních materiálů a s velkým důrazem na detail. Naše farma je ideálním výchozím bodem pro různé výlety.

Každodenní život na statku

Ten Lüch dl Finatzer to je statek s Chov zvířat a Ovoce
  • chov skotu  (Šedý skotStracenyHnedý skot) Mlécná produkce
Na našem statku žijí po celý rok tato zvířata
skot
Krávy
kozy
Kozy
drůbež
Drubež, Kurata

Zážitky a nabídky na statku

Selská nabídka
  • Ve stájích
  • Zažít selský všední den
  • Práce ve stáji
  • Prohlídka dvora
Volnočasové aktivity v létě
  • Pujcovna turist.holí
Hovoříme nemecky, italsky a anglicky
přidat na seznam
Apartmán od 140€ za noc

Chvilky potěšení na statku Lüch dl Finatzer

Vlastní produkty ze statku

  • mléka (Krav.mléko)
  • máslo (Máslo z krav.mléka)
  • špek (Špek)
  • vejce (Vejce z vol.chovu)
  • mamelády (Jahodová ovoc.pomazánka, Merunk.ovoc.pomazánka, Ovoc.pomazánka z bobulí)
  • brambory
  • čerstvá zelenina podle sezóny (Cerv.repa, Cibule, Cukety, Fazole, Mangold, Okurky, rajcata, Salát, Zelí, Celer)
  • čerstvé ovoce podle sezóny (Merunky)
  • knedle (Špek.knedle)

Ubytování a ceny

Pro všechna naše ubytování platí
Venek
  • Kaplicka
  • Grilování možné
  • Zeleninová zahrada pro hosty
  • Bylin.zahrada
  • Louka
  • Selská zahrada
  • Trampol.
  • Rybník na cákání
  • Detské hrište
  • Šlapací traktor
  • Detský domek
Veřejné vnitřní prostory
  • společenská místnost (Hry, Drev.podl., Knihy, WLAN, Ctenár.kout)
Ostatní služby
  • Rozvoz peciva
  • Nápojový servis
  • Služba praní prádla

Apartmán Doleda

2-5 osoby (3 pevných lůžek) 65m²
od 140€ pro 2 dospělí
V tomto apartmánu jsou povolena domácí zvířata.

Apartmán Pütia

2-5 osoby (4 pevných lůžek) 70m²
od 155€ pro 2 dospělí
V tomto apartmánu jsou povolena domácí zvířata.

Poloha & příjezd

V blízkosti

Lüch dl Finatzer
v St. Martin in Thurn leží na
1150 metrů nad mořem

Činnosti ve vaší blízkosti

Východ slunce na Peitlerkofelu
Bruneck
Lungiarü - Val di Murins - Genova Inn – Pütia
Roda dles Viles
Summer hike: Lungiarü - Muntcörta - Antersasc
Walking trail from Lungiarü to Seres across Val di Murins - Miscì and back
Bauernmarkt Meran Obermais
Leiten Alm -Tour

Hodnocení statku

Takto prožívají ostatní hosté pobyt na statku. Chceš se také podělit o své zkušenosti?
5,0
Velmi dobré
(2 hodnocení)
Non potevamo chiedere di meglio. Ospitalità eccellente e qualità dell'alloggio altrettanto. Ci hanno coccolato con uova e dolci di liro produzione. La posizione della casa è bellissima ed ottima per raggiungere qualsiasi posto si desidere per le escursioni. Inoltre, ...
dne 12. August 2026 od Eugenio Feole
5,0 "Vynikající"
Siamo stati 8 notti in questo agriturismo e ci siamo trovati benissimo! L'appartamento, Putia, era composto da due camere da letto un wc e un bagno (wc separato da doccia e bidet) angolo soggiorno e angolo cottura con verande lato camere e lato soggionro: tutto perfetto e...
dne 31. Juli 2025 od EMANUELA PISANU
5,0 "Vynikající"
CIN: IT021082B57TL55AE7
Další statky
Stále hledáte?
Mezi více než 1 600 rekreačními statky v Jižním Tyrolsku zaručeně najdete ten svůj vysněný statek.
Kasparnellhof flower flower
Hansjörg Winkler
Brixen (Eisacktal)
Statku s Chov zvířat
5,0  "Velmi dobré" (5 hodnocení)
Unterhauserhof flower flower
Armin Steurer
Olang
Statku s Chov zvířat
5,0  "Velmi dobré" (2 hodnocení)
Masitterhof flower flower flower
Johann Tschager
Brixen (Eisacktal)
Statku s Chov zvířat
5,0  "Velmi dobré" (1 hodnocení)
Weinhof Kager flower flower flower
Alexander Kager
Eppan an der Weinstraße (Bolzano a okolí)
Statku s Ovoce, vinařství
Huberhof flower flower flower
Paul Volgger
Terenten (Eisacktal)
Statku s Chov zvířat
5,0  "Velmi dobré" (4 hodnocení)
Lindenhof flower flower flower flower
Otto Pomella
Kurtatsch an der Weinstraße (Bolzano a okolí)
Statku s Ovoce, vinařství
4,9  "Vynikající" (89 hodnocení)
objednávka přes internet
Tiscion flower flower flower flower
Elmar Rabanser
St. Ulrich
Statku s Chov zvířat
5,0  "Vynikající" (59 hodnocení)
Gfliererhof flower flower flower flower
Tanya Kritzinger
Völs am Schlern
Statku s Chov zvířat
4,9  "Velmi dobré" (16 hodnocení)