&noscript=1 /> Informace o rezervaci
 
Informace o rezervaci

Informace o rezervaci

Příjemný pobyt

Pro příjemný pobyt

Od poptávky až po objednávku

Stránky společnosti Roter Hahn představují více než 1600 hospodářství nabizejícich dovolenou na statku. Užitečné informace pro bezstarostnou dovolenou naleznete zde.

Poptávka po ubytování
Jakmile si najdete svůj vysněný statek, obraťte se přímo na hostitele, od něhož získáte veškeré další informace. Poptávku po ubytování můžete zaslat přes stránku každého statku. Je také možné zadat poptávku na konkrétní ubytování na statku. Pokud máte stále nezodpovězené otázky, můžete hostitelům statků také poslat e-mail nebo je kontaktovat telefonicky. Svá přání ohledně dovolené nejlépe zkoordinujete v osobním rozhovoru s hostiteli. Odpověď na vaši poptávku byste měli obdržet do 24 hodin. Pokud se tak nestane, doporučujeme se informovat telefonicky.
 

Hromadná poptávka
Pokud je na vašem užším seznamu několik statků, můžete zaslat hromadnou poptávku až 15 statkům najednou. Za tímto účelem nejprve označte vybrané statky na jejich příslušných stránkách kliknutím na symbol srdíčka. Poté se přes symbol srdíčka v liště nabídek otevře seznam sledovaných statků a odtud se odešle hromadná poptávka.
 

Objednávka online
Některé statky nabízejí přímou rezervaci. Veškeré rezervační údaje jsou stanoveny online. Ubytování je závazně rezervováno.
 

Telefoní předvolba
Při volání mimo Itálii se k telefonnímu číslu připojuje mezinárodní předvolba +39. Nevynechávejte nulu místní předvolby!
 

Ceny
Ceny jsou uvedeny pro každé ubytování vybraného statku na základě jeho ceníku. Ceny se vztahují na nocleh se snídaní za pokoj a den v případě pronájmu pokojů a na stanovený počet osob za den v případě rekreačních apartmánů. Ve všech apartmánech je k dispozici ložní prádlo a možnost vaření.
Konkrétní nabídku obdržíte přímo od hospodářství při zadání dotazu na dostupnost.
 

Místní poplatek
K uvedeným cenám se připočítává místní poplatek (Ortstaxe). Výši této daně určuje příslušná obec a obvykle činí 0,85 až 2,50 € za den a osobu (od 14 let). Poplatek se vybírá přímo na statku.
 

Pojištění storna zájezdu
„Roter Hahn“ uzavřel rámcovou dohodu s pojišťovnou Europäische Reiseversicherung AG. Pokud chcete hrát na jistotu, může vám váš statek nabídnout nebyrokratické řešení. Pokud si sjednáte toto pojištění storna cesty, je v mnoha případech kryto zrušení cesty, pozdní nástup nebo předčasný odjezd. Bližší informace k pojištění storna „Roter Hahn-Stornoschutz“ obržíte přímo od hostitelů na statku a na stránce Link.
 

Hodnocení statku
Chcete se o své zkušenosti z dovolené podělit s ostatními? Velmi nás potěší, pokud se s námi o své zážitky podělíte na stránkách Roter Hahn. Statek můžete ohodnotit přímo na stránce konkrétního statku.
 

Máte ještě dotaz?
Ohledně dotazů, přání a nápadů se můžete obrátit na tým společnosti Roter Hahn.
 

Kontaktní údaje
Südtiroler Bauernbund
Roter Hahn
K.-M.-Gamper-Str. 5
I- 39100 Bozen/Südtirol
Tel. +39 0471 999 325
E-Mail info@roterhahn.it