&noscript=1 /> Poslání značky kvality Roter Hahn
 
Poslání značky kvality Roter Hahn
Poslání značky kvality Roter Hahn

POSLÁNÍ

Roter Hahn

Kvalitní prověřené statky pro vaši dovolenou, kvalitní produkty přímo od zemědělců, chutná domácí kuchyně ve vybraných selských a vinařských šencích a původní venkovská řemesla – Roter Hahn vám ukáže to nejlepší ze světa jihotyrolských statků.

Přibližujeme lidem kousek jihotyrolského venkovského způsobu života.

Poslání

Svaz jihotyrolských zemědělců spojil čtyři pilíře "Dovolená na statku", "Kvalitní produkty ze statku", "Venkovské bary" a "Venkovská řemesla" pod zastřešující značku "Roter Hahn" a stanovil závazné standardy kvality. Cílem je podpořit místní zemědělce a přiblížit lidem jedinečný svět jihotyrolského venkova.

 

Přivýdělek na statku je v Jižním Tyrolsku obzvlášť důležitý, protože se zde provozuje převážně drobné zemědělství. Zemědělci by proto nemohli přežít pouze z příjmů ze zemědělství. Dodatečný příjem na statku zajišťuje nejen pokračování zemědělské kultury, ale také umožňuje rodině zemědělce pracovat a žít na statku po celý rok a uživit z výnosů statku sebe a svou rodinu.

Přibližujeme lidem kousek jihotyrolského venkovského způsobu života

Vyzkoušejte si život na statku

Od roku 1998 značka Roter Hahn oživuje venkovskou kulturu v celé její rozmanitosti.

Od samého počátku se řídí zásadou "Přibližujeme lidem kus jihotyrolského venkovského způsobu života", která dodnes spojuje všechny její pilíře. Její atributy byly definovány jako opravdovost, poctivost, autenticita, udržitelnost a přiměřenost.

Roter Hahn ručí za vysokou kvalitu a transparentnost. Přísná kritéria a pravidelné kontroly zaručují trvale vysoké standardy.

Logo

Logo Roter Hahn (Červený kohout), které se používá dodnes, bylo navrženo hned v roce jejího založení. V Jižním Tyrolsku se kohout vyskytuje na vinařských statcích stejně jako na ovocnářských nebo chovatelských hospodářstvích. Je symbolem aktivního zemědělství. Červená barva kohouta symbolizuje sílu, lásku a sympatie – rodiny zemědělců by měly být na svou práci hrdé. Tmavě žlutá představuje 300 slunečných dnů v roce, žlutá ornou půdu, světle zelená sady a vinice, zelená louky a s nimi spojený chov zvířat a tmavě zelená les. Vedle toho je ještě na logu zobrazený statek a jihotyrolská hora Schlern. Původně byla značka "Roter Hahn" pouze obrazová, ale mezitím se z této pečeti kvality stala i značka slovní.

Logo značky "Roter Hahn"
Roter Hahn

Pečeť kvality

Rohter Hahn, to je záruka pro …

Dovolená na statku

Přes 1.600 statků s útulným ubytováním na vás čeká

Statky-vyhledávání
Dovolená na statku
Dovolená na statku
Kvalitní produkty ze statku

86 producentů vám nabízí na 800 delikates ze statku

Kvalitní produkty
Kvalitní produkty ze statku
Kvalitní produkty ze statku
Šenky na statku

25 šenků vás bude rozmazlovat výtečnými pokrmy

Šenky
Šenky na statku
Šenky na statku
Tradiční řemesla

7 uměleckých řemeslníků, jejichž originální díla si vás podmaní

Řemesla
Tradiční řemesla
Tradiční řemesla
Škola vaření Roter Hahn

Poznejte jihotyrolskou venkovskou kuchyni na 50 kuchařských akcích

Škola vaření
Škola vaření Roter Hahn
Kurzy vaření v jihotyrolské Škole vaření